29 квітня 2020 13:15
Перегляди: ...

За його словами, пік в Україні, як і в області очікується 3-8 травня.
Пік захворюваності на коронавірус на Полтавщині ще попереду.
Про це щойно під час онлайн-брифінгу щодо ситуації з коронавірусом в області повідомив перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін.
За його словами, пік в Україні, як і в області очікується 3-8 травня.
«Ми бачимо, що збільшення йде. По області у нас зменшився темп приросту випадків, але очікуємо зростання», - каже Д.Лунін.
Нагадаємо, У Полтавській області 188 підтверджених випадків захворювання на коронавірус
В Україні за добу +456 випадків коронавірусної хвороби COVID-19
Олег Булашев
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию




























































