Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 12 Августа 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Керманич Полтавщини Синєгубов про замовлення для КВБЗ та КрАЗу, будівництво Біланівського ГЗК та подяку компанії Ferrexpo

 

14 июня 2020 09:00

Пряма мова.

Керманич Полтавщини - голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов на відміну від мера Кременчука Віталія Малецького не ховається від журналістів, і відреагував на прохання поспілкуватися з головним редактором «Кременчуцької газети» Олегом Булашевим фразою: «Приїздить і поспілкуємося. Відповім на всі ваші запитання!».

Не відкладаючи справу до шухляди, ми поїхали до Полтави і записали велике інтерв’ю з Олегом Синєгубовим, запитавши його про роботу та особисте.

Повне інтерв’ю опублікуємо у газеті наступного четверга - 18 червня. Зараз же до вашої уваги блок питань та відповідей, пов’язаних з промисловістю.

«Дати не можливо забрати. Де ж тут ставити кому? Якому бізнесу за час вашого перебування на посаді допомогла обласна влада і чим саме? Давайте доповними це питання тим, що приїздив до Кременчука Президент України Володимир Зеленський обіцяв допомогу КрАЗу, але те, що обіцяли і що є насправді сьогодні різниться», - запитав головний редактор "Кременчуцької газети» Олег Булашев.

О.Синєгубов заявив, що по-перше, щодо бізнесу влада та бізнес мають стати партнерами і державні керманичі не повинні ставити себе вище бізнесу.

«Ми маємо створювати рівні умови одні для всіх, створювати рівні правила гри»,- зазначив губернатор.

Щодо допомоги бізнесу, то на тих підприємствах Кременчука, де був Президент України Володимир Зенленський, то у КВБЗ замовлення є.

«Зараз Мінінфраструктури шукає кошти під це замовлення. Оскільки ми знаємо, що ми увійшли у боротьбу із пандемією, то це не може не накласти свій відбиток на ці процеси. Однак я знаю, що там це питання стоїть на контролі і я сподіваюся, що це замовлення буде виконано в 2020 році.

Щодо КрАЗу.  Питання складне. КрАЗ знаходиться у стадії банкрутства. Ми будемо зі свого боку сприяти роботі цього підприємства, але тут має бути рух не в одну сторону, а у дві сторони», - зазначив керманич Полтавщиною і розповів про те, що автозавод має випускати більш якісний продукт, дотримуватися умов та строків виконання замовлення, надавати відповідний сервіс та обслуговування своїм автівкам.

«... Ми згодні, що цю ситуацію треба реанімовувати. Ми знаємо, що на цьому підприємстві працює 3,5 тис чоловік. Це гарні фахівці і їм треба платити зарплату. Лише два дні тому у мене була розмова із очільником підприємства. Я вваажаю, що спільними зусилями у завода з’являться нові замовлення і завод має розвиватися», - каже О.Синєгубов.

«Кременчуцька газета» запитала голову Полтавської облдержадміністрації і про його ставлення до компанії Ferrexpo і до проекту будівництва Біланівського ГЗК, адже це питання дискусійне у суспільстві, а деякі політикани останнім часом зробили з нього політичне питання, а не економічне.

«Коли мова йде про різний бізнес, то одразу є маркер про те - а чим цей бізнес допоміг області під час активної фази карантину. Хочу зазначити, що Ferrexpo надало дуже велику допомогу. Вона на більше 60 млн грн і вони анонсували, що ця допомога буде продовжуватися. Це і апарати штучної вентиляції легенів, і монітори, і медобладнання, і засоби індивідуального захисту, і інше...

Позиція друга - чи має підприємство розвиватися і яке моє відношення до нього?

Враховуючи те, що я вже сказав, що вони дуже допомогли області, то позитивне!

Це одне із основних, якщо не основне підприємство, яке є бюджетонаповнювачем для області, а це нові дитсадки, школи, кардіоцентр, онкодиспансер, медобладнання тощо. Це наші нові можливості!

Чи мають розвиватися і будуватися нові ГЗК? Так! Це потрібно, але за умов чіткої відповідності до вимог законодавства - екологічного, соціального, економічною безпекою тощо.

Ми знаємо про проект розробки Біланівського ГЗК. Не розкриваючи комерційних питаннь, але зазначу - це дозволить залучити дуже великі інвестиції до області...

Я відношусь до цього позитивно але з дотриманням законодавства»,- зазначив О.Синєгубов.

У подальшому, читаючи наш сайт, дізнаєтеся точку зору О.Синєгубова на ряд інших запитань «Кременчуцької газети». Серед них про те, навіщо йому так багато квартир, або чи спілкується він з Президентом Володимиром Зеленським особисто, якому бізнесу допомогла обласна влада і чим саме, а також яка доля нового моста у Кременчуці та багато іншого.

Нагадаємо: Плюс, мінус, замкнення: губернатор Синєгубов назвав три свої досягнення та провали за час праці на Полтавщині, а ще розповів про своє надзавдання.

Губернатор Синєгубов заявив, що він не емоційна людина і розповів, чому не стукає кулаком по столу і не каже: «Я так вирішив».

 

 

 

Олег Булашев

Відео, фото Олександр Попенко

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться