Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
COVID-2019
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Заборонено Законом: Харченко використав тризуб задля власної агітації


18 июля 2019 08:55

Згідно з ч. 1 ст. 8 Закону України «Про рекламу» забороняється у рекламі використовувати або імітувати зображення Державного Герба України.

У розпалі виборчий процес. Кандидати в нардепи завіситли Кременчук політичною рекламою. Не є винятком учасник АТО, якому кошти на вибори начебто збирали побратими,  Леонід Харченко. Саме цей кандидат переступив Закон. На його рекламі використовується Державний Герб України.

Агітаційниі білборди з елементами Державного Герба України кандидата в нардепи Л.Харченко можна побачити по всьому місту. Зокрема, фотограф редакції зробив відповідну фотографію біля електростанції.

Слід зазначити, що використання елементів державної символіки суперечить законодавству. Згідно з ч.1 ст.8 Закону України «Про рекламу» забороняється у рекламі використовувати або імітувати зображення Державного Герба України.

У частині 2 статті 27 цього ж закону ідеться, що відповідальність за порушення законодавства про рекламу несуть рекламодавці, винні у замовленні розповсюдження реклами, забороненої законом; у недотриманні встановлених законом вимог щодо змісту реклами, а також виробники реклами, винні у порушенні прав третіх осіб при виготовленні реклами. Згідно з цією ж статтею за порушення законодавства про рекламу можуть бути накладені штрафні санкції у п'ятикратному розмірі вартості розповсюдження або виготовленої реклами.

Кременчуцька газета звертається до правоохоронних органів та до Держпродспоживслужби розглянути цю новину, як повідомлення про порушення чинного законодавства і вирішити питання щодо припинення порушення прав споживачів у сфері реклами та прийняти рішення про зупинення розповсюдження подібної реклами на території міста.

 

 

 

Клим Соколов

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться