10 квітня 2025 09:45
Перегляди: ...

Офіційно.
Вночі на Полтавщині працювали сили та засоби ППО. У Опішнянській громаді було зафіксовано падіння уламків.

Сьогодні про це в Телеграм-каналі повідомив т.в.о.начальника Полтавської ОВА Володимир Когут.
"Пізніше місцеві жителі повідомили про пошкодження господарчої будівлі. Легких травм зазнав чоловік. Він відмовився від госпіталізації. Вкотре закликаю перебувати в укриттях під час повітряної тривоги", - пише він.
Світлана Павленко
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію



























































