Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 29 Января 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Ініціатива депутатів-вагонобудівників знайшла підтримку на КВБЗ

 

12 апреля 2019 16:05

Суботник у дворах житлових будинків – це захід, у якому можуть взяти участь усі бажаючі, в тому числі діти, пенсіонери, молодь, члени рад мікрорайонів.

Ініціатива депутатів-вагонобудівників знайшла підтримку на Крюківському вагонобудівному заводі. Про це повідомили на сайті КВБЗ.

Депутати міської ради Олександр Плескун, Валентина Головко, Сергій Мельник, які є представниками виборців правобережного Кременчука, виступили з ініціативою провести у суботу, 13 квітня поточного року, заходи з наведення порядку у мікрорайонах, на прибудинкових територіях.

Вони підготували звернення-оголошення, в якому говориться: «Звертаючи увагу на думку багатьох мешканців міста Кременчука про не проведення будь-яких заходів у «день тиші» - перед другим туром голосування на виборах Президента України та враховуючи те, що 20 квітня 2019 року на багатьох підприємствах міста є робочим днем, запрошуємо вас, шановні мешканці, 13 квітня активно долучитись до заходу з благоустрою у подвір’ях будинків».

Оскільки всі вищеназвані депутати міської ради працюють на Крюківському вагонобудівному заводі, то керівництво підприємства, яке підтримує своїх депутатів і мешканців Крюкова постійно, вирішило всіляко сприяти і цього разу. Завод виділяє у достатній кількості фарбу, пензлі, рукавички, інший інвентар, а також саджанці квітів та кущів, вирощені у зеленому господарстві житлово-побутового відділу підприємства.

Весняне прибирання та оновлення на мікрорайонах розпочнеться завтра, 13 квітня, о 10 годині. Тож організатори запрошують всіх долучитися до нього. Суботник у дворах житлових будинків – це захід, у якому можуть взяти участь усі бажаючі, в тому числі діти, пенсіонери, молодь, члени рад мікрорайонів.

Цей об’єднуючий і корисний захід покликаний стати доброю традицією, прищепити мешканцям міста любов до кожного його куточка, до природи.

Нагадаємо, на противагу гранатово-фіолетовій толоці: вже цієї суботи кременчуцькі депутати проводять своє прибирання.

 

За інформацією джерела

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться