Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 21 Сентября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

IT-компанія ONLINICO стає Beetroot Кременчук

 

6 декабря 2019 16:00

Інтеграція ONLINICO з Beetroot дозволить команді рости професійно та ефективніше розвивати IT-спільноту у рідному місті.

Перехід до Beetroot відкриє нові можливості для ONLINICO на міжнародному ринку та допоможе розвивати ІТ-галузь у рідному Кременчуці   

4 грудня 2019 року Міжнародна IT-компанія ONLINICO офіційно стає частиною шведсько-української компанії Beetroot. Мета Beetroot – позитивний вплив на середовище та розбудова IT-галузі з акцентом на невеликих містах України, де простіше досягти змін. І в цьому Beetroot та ONLINICO – на одній хвилі.

«Колись ми вигадали хештег #кремниеваядолинавкремне (прим. – «кремень» від «Кременчук») і він став нашою амбітною метою. Сподіваюсь, завдяки інтеграції ONLINICO із Beetroot, наша мета стане більш реальною та досяжною. Ми впевнені, що ці зміни позитивно впливатимуть як на ІТ-спільноту Кременчука, так і на місто в цілому», – Андрій Сьомак, засновник ONLINICO.

ONLINICO спеціалізується на проектах у галузі охорони здоров'я, фінансів та систем бронювання для ринку США та Європи. Компетенція команди покриває широкий спектр потреб клієнтів у мобільній розробці (Native iOS, Android, React Native), Back-End (Node JS, .NET, .NET Core, PHP), Front-End (React JS, Angular JS, Vue), базах даних (MSSQL, Oracle, PostgreSQL, MySQL) та WordPress.

Інтеграція ONLINICO з Beetroot дозволить команді рости професійно та ефективніше розвивати IT-спільноту у рідному місті.

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
 

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться