Кременчуцька газета
Вівторок, 16 Квітня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Как відбувається лікування еректильної дисфункції? Вибір препаратів для потенції.

27 лютого 2024 13:10

Лікування еректильної дисфункції відбувається в більшості випадків медикаментозним методом. Хоча найбільш відомий препарат - Віагра, може не бути найбільш підходящим саме для вас, проте не варто відчаюватися. Ринок медичних і гомеопатичних засобів пропонує велику кількість різних альтернатив. Обираючи відповідний аналог Віагри, варто звертати увагу на стан вашого здоров'я, швидкість і тривалість дії.

  • Тадалафіл (Сіаліс) - препарат з речовиною з тієї ж групи: дія забезпечується посиленням кровопостачання органів малого тазу. Одноразова доза - 20 мг за 16 хв. до статевого акту. Відмінна особливість - дія препарата триває до 36 год., приймати можна в будь-який час доби.

  • Варденафіл (Левітра) - таблетки вибирають багато чоловіків через їх виключно м'яку дію: побічні ефекти практично відсутні. Препарат приймають один раз на добу за 25-60 хв. до статевого акту, дія триває 8 годин. Рекомендована доза - 10 мг, максимально допустима - 20 мг на добу.

  • АДОРА - це 100% рослинний гель у саше, який успішно завойовує український ринок. Препарат починає свою дію вже через 40 хвилин після прийому і продовжує працювати протягом 12 годин. Він не викликає побічних ефектів і навіть дозволений для використання людьми з серцевими захворюваннями.

 

Остаточний вибір препарату для лікування еректильної дисфункції повинен здійснювати лікар на основі індивідуальних характеристик пацієнта та його медичної історії. Важливо дотримуватися рекомендацій фахівця та уникати самолікування, щоб уникнути негативних наслідків. Незалежно від обраного препарату, важливо пам'ятати, що він повинен бути призначений і використовуваний згідно з інструкціями лікаря для досягнення найкращих результатів і збереження здоров'я.

На правах реклами

"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися