Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 7 Декабря 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

«Футбол» в міській раді Кременчука: чому забудовнику постійно відмовляють

 

12 декабря 2018 15:00

Депутат розбирається в питанні.

Сьогодні на сесії Кременчуцької міської ради депутат Олександр Кальченко оприлюднив запит щодо забудовника, який не може вирішити питання про узгодження земельної ділянки.

У запиті О. Кальченко нагадує, що відповідно до генерального плану міста земельна ділянка площею 915 кв.м по вул. Софіївській, 9 в м. Кременчуці знаходиться на землях багатоповерхової забудови.

"З метою приведення у відповідність до генерального плану міста Юлія Єнич   звернулась до землевпорядної організації ВП «Землевпорядник» та замовила технічну документацію із землеустрою щодо зміни цільового призначення із земель для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) а цільове призначення – для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку по вул. Софіївській, 9. В березні 2018 року розроблену технічну документацію із землеустрою щодо зміни цільового призначення, погоджену із усіма необхідними службами було подано на затвердження Кременчуцькою міською радою. 30 березня 2018 року питання про зміну цільового призначення земельної ділянки ЗНЯТО НА ДООПРАЦЮВАННЯ Кременчуцькою міською радою без зазначення жодної причини. 30 травня 2018 року питання про зміну цільового призначення цієї земельної ділянки було ВИКЛЮЧЕНО З ПОРЯДКУ ДЕННОГО також без зазначення жодної причини. 9 серпня 2018 року питання про зміну цільового призначення земельної ділянки ВІДХИЛЕНО, у зв’язку із ненабранням більшості голосів депутатів міської ради.В вересні 2018 року, за двадцять днів, згідно регламенту Кременчуцької міської ради Юлія  Єнич. також надала технічну документацію на затвердження Кременчуцькою міською радою", - розповів історію кременчужанки депутат..

Проте, питання про зміну цільового призначення  із земель для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)на цільове призначення – для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку  не було включено  до порядку деного.

"Необхідно зазначити, що зазначене питання було тричі  розглянуто та затверджено на постійно діючих депутатських комісіях з питань екології, регулювання земельних відносин, містобудування та архітектури Кременчуцької міської ради.Також необхідно вказати, що 9 серпня 2018 року було зареєстровано АЛЕ НЕ РОЗГЛЯНУТО альтернативний проект про відмову Юлії Єнич  затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (у разі зміни цільового призначення) для будівництва, експлуатації та обслуговування багатоповерхового житлового будинку повул. Софіївській, 9 та зміні цільового призначення земельної ділянки для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку  у зв’язку з невідповідністю площі забудови співвідносно площі земельної ділянки, що порушує вимоги ДБН Б.2.2-12:2018 «Планування і забудова територій» та порушенням прав приватної власності суміжних землекористувачів", - йдеться в запиті депутата.

Він нагадує, що , що вимоги ДБН Б.2.2-12:2018 «Планування і забудова територій» офіційно набрали чинності з 1 вересня 2018 року.

Також Юлією Єнич  було замовлено новий проект будівництва багатоповерхового житлового будинку, площа забудови якого становить 39% від площі земельної ділянки, що повністю відповідає вимогам нового ДБН Б.2.2-12:2018 «Планування і забудова територій», оскільки максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки при розміщенні сьомиповерхового будинку становить 40%.

"На жовтневій сесії також не було розглянуто зазначене питання, хоча документи були подані у відповідності до регламенту міської ради м. Кременчука.Пунктом 34 Статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» визначено, що вирішення відповідно до закону питань регулювання земельних відносин НАЛЕЖИТЬ ДО ВИКЛЮЧНОЇ КОМПЕТЕНЦІЇМІСЬКОЇ РАДИПісля не прийняття даного питання на сесії, в листопаді 2018 року, Юлія Єнич також звернулась до міської ради м. Кременчука з питанням про затвердження технічної документації із землеустрою щодо зміні цільового призначення земельної ділянки. Проте, чомусь зазначене питання було розглянуто на виконавчому комітеті кременчуцької міської ради та 17 жовтня 2018 року, надано відповідь

Неприйняття питання про зміну цільового призначення не відповідає затвердженому генеральному плану міста та порушує права та законні інтереси власника земельної ділянки. Враховуючи викладене, керуючись ст. 21 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад», прошу: по-перше, надати відповідь чому питання, яке відноситься до виключної компетенції місцевих рад було розглянуто на виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради. По-друге: чому двічі питання про зміну цільового призначення земельної ділянки не виноситься на розгляд сессії Кременчуцької міської ради Полтавської області, бо як ми бачимо всі вимоги законодавства виконано», - йдеться у запиті депутата.

Депутати не підримали запит колеги.

 

Світлана Павленко

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться