
Подію зафіксувала відеокамера.
Вночі з 11 на 12-те жовтня в кав‘ярню FEEL GOOD, що розташована за адресою лт.Покладова 7, за будинком торгівлі, проник зловмисник. Як кажуть господарі закладу, чоловік розбив вікно і проник усередину. це зафіксували камери відео нагляду. Чоловік викрав монітор та зник з місця злочину.

«Подібне в нашій кав‘рні відбувається вже в третє. Поліція розводить руками. Кажуть ми ловимо, суд відпускає. По нашій справі є затриманий під час першої крадіжки. Його затримала охорона на місці злочину . Були передані всі записи з камер спостереження і надані свідчення та докази. Але наступного дня, той самий крадій обікрав ларьок в центрі у моєї знайомої. На скільки мені відомо, він і досі на свободі»,-зазначають господарі кав’ярні.
Якщо ви впізнали крадія - телефонуйте за номером 102.
Клим Соколов
Фото з сайту h.kremenchug




























































