Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 4 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Керуюча компанія «Місто для людей. Кременчук»: двірники до примх погоди готові

 

21 ноября 2017 09:25
Керуюча компанія «Місто для людей. Кременчук»: двірники до примх погоди готові

Компанія «Місто для людей Кременчук» продовжує проводити роботи з благоустрою територій, прилеглих до будинків, що перебувають у її управлінні.

Закінчився весняно – літній сезон, в період якого було відремонтовано та пофарбовано 89 лав і викошено приблизно 60 га. території обслуговування компанії.  На постійній основі ведеться санітарна обрізка дерев.

Час не зупинити і за теплом настало похолодання, яке допомогло вкрити всі дороги і двори різнобарв'ям листопада. Опале листя давно вже стало символом осені в будь-якому місті. Один із основних видів роботи будь-якої керуючої компанії в цей період - це прибирання листви. Даний вид робіт «МДЛ Кременчук» проводить постійно.

Щодня проводиться прибирання територій, прилеглих до будинків, що перебувають в управлінні компанії від опалого листя, сухої трави, сухих гілок дерев та сміття. Обслуговується житловий фонд, як внутрішньої так і зовнішньої прибудинкової території.

Кожен день на прибирання території, прилеглої до будинків, що перебувають в управлінні компанії,  виходять  двірники, які стежать за чистотою і порядком на закріплених територіях.

Всі двірники на осінньо – зимовий період забезпечені новими комплектами спецодягу та всім необхідним інструментом і посипними матеріалами.

Двірник закріплюється за об'єктом, і несе відповідальність за чистоту ввіреній йому території. Майстрами компанії постійно здійснюється контроль якості прибирання, працює кол-центр, в який може звернутися будь-який бажаючий, щоб висловити свою вдячність, побажання або зауваження щодо роботи компанії.

«Нами ведуться активні роботи з розчищення вулиць від опалого листя. Але іноді ми чуємо зауваження від наших жителів, що десь якийсь двір, прибраний не так добре. Ми в свою чергу реагуємо на кожне таке зауваження від наших мешканців і намагаємося оперативно виправити це. Хотілося б попрохати наших мешканців, у таких ситуаціях, поставитися з розумінням до двірників і до їх роботи. Адже це ті люди, які в будь-які погодні умови чи то спека, холод, дощ або морози виходять на роботу щоб створити комфорт і затишок в наших з вами дворах.

Ми хотіли б запевнити наших мешканців, що весь той об'єм робіт, який повинен бути зроблений, буде виконаний.

Ми працюємо в першу чергу для наших мешканців та для  їхнього комфорту. Для нас найголовніше - відкритість та прозорість перед людьми. За будь якою інформацією та запитаннями щодо нашої роботи, просимо мешканців території нашого обслуговування звертатися  за адресою: м. Кременчук вул. Велика Набережна 17, або  за телефонами: (067)3414141; (0536)70-04-41: (05366) 3-80-25», - говорить директор  «МДЛ Кременчук»  Анатолій Биценко.

 

 «МДЛ. Кременчук»

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться