Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Воскресенье, 7 Июня 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Керуюча компанія "Місто для людей" готова подати тепло в будинки

 

19 октября 2018 08:40

Під час підготовки до опалювального сезону траплялись непередбачувані ситуації.

Однією з головних етапів підготовки  є стан теплових вузлів. Особливо там, де вже виникали проблемні ситуації на початку і під час опалювального сезону.

Зараз  компанією здійснений ряд комплексних заходів щодо підготовки теплових вузлів та трубопроводів до нового опалювального сезону. Застарілі від часу  комунікації були замінені на нові.

Однією з затратних робіт по ремонту теплових вузлів є заміна запірної арматури. На даний час проведено заміну близько 3028 м трубопроводів холодного та гарячого водопостачання, опалення та інженерних мереж каналізації. Замінено близько 122 кульових кранів та 627 вентелів.

Під час підготовки до опалювального сезону спеціалістами компанії були проведені гідравлічні випробування елеваторних вузлів, зроблена промивка систем центрального опалення, опресування вузла, ізоляція теплових мереж, освітлення, прибирання приміщень елеваторних вузлів та їх фарбування. 

«Підготовка нашого житлового фонду до опалювального сезону проходила за графіком. Звичайно під час підготовки виникали і непередбачені ситуації, але ми з усім впоралися. Ми будемо намагатися, щоб цей опалювальний сезон пройшов для всіх наших мешканців без будь-яких надзвичайних ситуацій. Адже ми турбуємся за комфорт, спокій і безпеку кожного нашого клієнта. Головним завданням нашої компанії є швидке та якісне реагування на будь-які сигнали від мешканців та забезпечення європейської якості обслуговування для кожного клієнта » - говорить директор ТОВ" Місто для людей Кременчук » Сергій Зінченко.

 

За матеріалами керуючої компанії 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться