Кременчуцька газета
Середа, 21 Лютого 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Класифікація та параметри вибору профнастилу

14 листопада 2022 08:10

Профнастил - це універсальний матеріал, який використовується для ремонту та створення нового даху. Його використовують в якості матеріалу для відновлення покрівлі у житлових будинках, а також на балконах чи дачних приміщеннях. Якісний профнастил не гірше м'якої крівлі та ондуліна.

Різновиди профнастилу та сфера його використання

Цей матеріал у представляє собою гофровані сталеві листи, які виготовлені шляхом металопрокату. Після цього поверхня гофрується, що дозволяє утворити ребра жорсткості. В якості основи використовують сталеві тонкі листи, які покриті цинком. Це дозволяє знизити вірогідність виникнення корозії та продовжити строк служби матеріалу. Поверхню досить часто покривають спеціальними полімерними складами, які додатково ізолюють листи металу від впливу вологи. Сфера використання профнастилу відрізняється, залежно від його різновиду та особливостей монтажу.

Класифікація та різновиди профнастилу:

  • У продажу можна знайти сталеві листи, які створені спеціально для монтажу перегородок та опорних елементів, завдяки яким утримується вся конструкція. Саме тому такий матеріал найбільш жорсткий та виготовляється зі стального листа величезної товщини. 

  • Щоб відремонтувати покрівлю, використовують спеціальний покрівельний матеріал, який відрізняється процесом виготовлення. В його основі лежить тонкіший лист, який не витримує величезних навантажень. Так як це не опорні елементи, то й не потрібно використовувати товсті листи, які мають велику вагу і можуть викликати додаткові труднощі під час підйому деталей на висоту для ремонту покрівлі.

  • Стіновий профнастил. Це найтонший матеріал, який використовується для оздоблення дачних будиночків або внутрішньої поверхні невеличких будівельних майданчиків, та вагончиків.

Особливості вибору профнастилу для паркану, покрівлі та ремонту

Зазвичай для створення воріт або паркану використовують профнастил з середніми характеристиками. Не потрібно витрачати кошти на матеріал, який призначений для створення опорних елементів. Для звичайного розсувного паркану використовують спеціальні металеві кути, до яких потім приварюється або приєднується профнастил. Тому для виготовлення опорних елементів в парканах використовують саме кутки та основу з товстого металу, а не профнастил.

Обираючи профнастил, уважно роздивіться листи на наявність пошкоджень полімерного покриття. Саме у цих зонах можливе виникнення корозії, через проникнення вологи у місця з металом. Тому неякісне покриття може пришвидшити псування та корозію матеріалу.

На правах реклами

"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися