Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 3 Грудня 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Кому потрібен договір на послуги?

 

21 січня 2018 11:20

За те, що у кременчужан прострочено договір на постачання в оселі тепла, електричної енергії чи води і водовідведення, ніхто позбавляти їх благ цивілізації не збирається. Як і не примушує щороку переукладати договори. Сумлінних абонентів в абонвідділах підприємств зустрічають скоріше зі здивуванням, ніж із заохоченням. Час від часу містяни бачать вкинуті у свої поштові скриньки чи всунуті у двері квартир папірці із нагадування про укладання договору на послуги з тим чи іншим підприємством чи компаніями. Дехто йде робити це одразу, дехто просто викидає папірець і забуває. Кременчуцька газета дізнавалася, чи є обов’язковим для абонентів укладання договорів. Та що буде, якщо проігнорувати заклики надавачів послуг.

 

Комунальне підприємство «Кременчукводоканал» 

Шукайте корінець договору, бо коли користувачі підписують договір про надання послуг із водопостачання та водовідведення, то сам документ зберігається в абонентському відділі. А на руки видається корінець. Проте, коли людина особисто звертається на підприємство, то на руки видають копію. Усе це безкоштовно. На водоканалі зазначають, що договір укладено безстроковий. І якщо підприємство не вносить у нього зміни, то приходити, щоб продовжити договір, потреби немає – це робиться автоматично. Якщо ж договір не укладено, то послуги надаватимуться і надалі. Без води абонентів не залишать. Однак ті, хто хоче укласти договір, можуть зробити без проблем у робочі дні абонентського відділу. Потрібен лише паспорт і довідка про ідентифікаційний код. 

Контакти: пров. Героїв Бреста, 38

тел.: 77-98-87, 77-98-66.

 

«Кременчукгаз»

Півгодини для укладання договору

Укласти договір на отримання послуги з газопостачання не так просто. Оскільки це можна зробити лише з 8.30 до 9.00. В абонентському відділі пояснюють, що це час, коли контролери знаходяться на підприємстві, і саме вони укладають договори. Та тут, як і на водоканалі, зазначають, що укладання договору – то не така нагальна справа. Хоче абонент його мати – хай ловить контролера.

Для підписання заяви приєднання до умов договору розподілу природного газу необхідні документи, з переліком яких можна ознайомитися на сайті kgaz.com.ua, або дізнатися в абонвідділі.

Контакти: пров. Героїв Бреста, 46

тел.: 79-15-33.

 

«Полтаваобленерго»

Дубль 1. Спочатку – візит контролера

Укласти договір на постачання електроенергії з цим підприємством не так просто. В абонвідділі співробітниця «пробиває» через комп’ютер інформацію. І коли з’ясовується, що контролер понад 4 місяці не мав доступу до електролічильника, укласти договір –  зась. А таких абонентів у Кременчуці зараз чимало. Бо передати покази електролічильника можна як через систему електронних платежів ВАС, так і через персональний кабінет ПАТ «Полтаваобленерго». І це зручніше, ніж чекати вдома на візит контролера в певний день. Однак при укладанні договору треба спочатку пустити контролера, а потім вже здійснити повторний візит в абонвідділ підприємства. При собі необхідно мати паспорт і довідку про ідентифікаційний код. Також службовці попереджають, що абонент, який 4 місяці не пускає контролера до електролічильника, ризикує залишитися без світла. І це якось дивно в наш час повної автоматизації розрахунків. 

Контакти: просп. Свободи, 8.  тел.: 76-01-20, 76-01-75, 76-02-74.

Дубль 2. Ідіть за стрілками

Договір на постачання теплової енергії можна укласти вже в іншому абонентському відділі (потрібно спуститися вниз по проспекту Свободи, до будівлі, розташованої на зупинці громадського транспорту «Міський сад»).  За декілька хвилин виписують договір. З собою потрібно мати лише паспорт і довідку про ідентифікаційний код. Договір безстроковий. Його продовжують автоматично. 

 

КАТП-1628

Агент за викликом прийде до вас

Аби укласти договір на вивезення твердих побутових відходів, не потрібно їхати на підприємство. Можна зателефонувати в абонентський відділ і домовитися про виклик агента додому. До речі, це зручно, особливо літнім людям. Бо підприємство знаходиться далеченько від маршрутів громадського транспорту. Для укладення договору теж потрібен лише паспорт і довідка про ідентифікаційний код. Всі інші дані є – через паспортні столи передають інформацію при мешканців, які прописані у квартирі. Тож йти переукладати договір, коли хтось із членів родини змінив місце реєстрації, не потрібно.

Контакти: вул. Горького, 48/75, тел.: 75-85-48.

 

Керуюча компанія «Житлорембудсервіс»

Всі – в одну чергу

У цій керуючій компанії немає окремого місця, де можна укласти договір на експлуатаційні витрати. Направляють у загальну  чергу до адміністраторів, які видають різні документи. А вона чимала, бо комусь потрібна довідка про склад родини, комусь – інша. Тож до півгодини доведеться відстояти. Та і тут на укладання договору потрібен лише паспорт і довідка про ідентифікаційний код. І про терміновість укладання договору не йдеться.

Контакти: вул. Небесної сотні, 32. 

тел.: 74-32-22, 74-05-85, 74-04-42, 3-31-55, 3-01-22.

 

Керуюча компанія «Місто для людей»

Відправляють на різні береги Дніпра

Як і в «Житлорембудсервісі», аби укласти договір на ексвитрати, потрібно прийти в один з офісів керуючої компанії. Оскільки вона обслуговує мешканців і Лівобережжя, і Правобережжя нашого міста, то офісів два. За цілодобовим багатоканальним телефоном сall-центру нам повідомили, що  договір зі споживачем укладуть у будь-який робочий день. Щоправда, які саме потрібно мати при собі для цього документи, не уточнили. Зареєстрували звернення і пообіцяли повідомити про це пізніше.

Контакти: вул. Велика набережна (колишня вул. 50 років СРСР),  наб. Лейтенанта Дніпрова, 76.

тел.: 067-341-41-41. 

 

У підсумку

Побувавши на всіх підприємствах і в компаніях, що надають послуги кременчужанам, стає зрозуміло, що ніхто від абонента не вимагає терміново кидати всі справи і укладати договори. Більш того, візити сумлінних абонентів, які бажають укласти договір (у нашому випадку це журналістка Кременчуцької газети), викликають здивування. Проте такі договори потрібні самим абонентам, аби в разі неналежного надання послуг мати повні підстави відстоювати свої права. 

 

Світлана Павленко

 

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися