Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 7 Лютого 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Користь та особливості прийому омега-3 серед спортсменів

28 липня 2022 14:20

Щоб покрити добову потребу організму в деяких речовинах, достатньо збалансованого харчування. Деякі продукти не здатні покрити дефіцит амінокислот. Це пов’язано з тим, що у деяких продуктах харчування вміст поживних речовин вкрай низький. Тому єдиним варіантом поповнення дефіциту поживних компонентів є прийом БАДів, вітамінізованих препаратів. Однією з таких речовин вважається omega 3. Це поліненасичена жирна кислота, яка бере участь в утворенні деяких речовин в організмі. З іншого боку, вона стимулює проходження хімічних реакцій. Щоб організм міг правильно функціонувати, необхідно введення цієї кислоти у вигляді таблеток.

 

Вплив омега-3 на організм

Насамперед кислота призначена для зниження холестерину. Тому добавка буде корисною людям, які страждають від цукрового діабету, проблем з серцем. Вона розріджує кров без застосування лікарських засобів. Таким чином, це знижує негативний вплив на шлунок та інші органи. Більшість лікарських препаратів мають протипоказання та побічні ефекти. Омега-3 - це речовина, що знаходиться в морепродуктах, водоростях, тому не викликає жодних побічних ефектів.

Для будівництва м'язів насамперед потрібний білок. Щоб усі хімічні процеси протікали правильно, а споживаний білок сприяв побудові м'язів, необхідно, щоб у раціоні було достатньо омега-3 кислоти. Тому спортсменам і людям, які регулярно тренуються, необхідне введення подібних речовин, біологічно активних добавок у вигляді БАДів.

Користь омега-3 для спортсменів

Більшість дітей у дитинстві, під час лікування важких хвороб, і восени, поїли риб'ячим жиром. У ньому також міститься омега-3. Зараз він випускається у більш прийнятній формі, тобто у капсулах. Тепер немає необхідності нюхати та пити неприємну субстанцію. Спортсменам речовина не тільки допомагає у будівництві м'язової маси, але й перешкоджає руйнуванню кісткової тканини.

Навіщо приймати омега-3 спортсменам:

• З віком, а також під час тренувань, спостерігаються серйозні навантаження на хрящі, кісткову тканину, яка може руйнуватися

• Велика кількість бігунів, легкоатлетів у віці часто страждають від руйнування суглобів в області колінних чашок.

• Щоб запобігти руйнуванню кісткової тканини, потрібна омега-3. Ця речовина допомагає у формуванні хрящів, суттєво покращує стан здоров'я спортсмена.

Тому такі препарати вводять до загального комплексу добавок, які приймають спортсмени. Омега-3 притуплює почуття голоду, покращує результати сушіння. Тому протягом невеликого періоду часу можна швидко схуднути.

На правах реклами

"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися