
Для побутових споживачів нічого не змінюється.
На засідання Кременчуцького міськвиконкому винесли питання щодо встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води, що надаються комунальним підприємством «Теплоенерго».
Згідно із ним, планують встановити тарифи на послугу з постачання теплової енергії на рівні:
без дахових котелень – 1 700,37 грн/Гкал (без ПДВ), або 2 040,44 грн/Гкал (з ПДВ);
дахова котельня – 1 081,46 грн/Гкал (без ПДВ), або 1 297,75 грн/Гкал (з ПДВ);
дахова котельня – 1 099,69 грн/Гкал (без ПДВ), або 1 319,63 грн/Гкал (з ПДВ);
Тарифи на послугу з постачання гарячої води на рівні:
без дахових котелень – 92,64 грн/м3 (без ПДВ), або 111,17 грн/м3 (з ПДВ);
дахова котельня – 64,71 грн/м3 (без ПДВ), або 77,65 грн/м3 (з ПДВ);
дахова котельня – 47,79 грн/м3 (без ПДВ), або з 57,35 грн/м3 (з ПДВ).
Комунальному підприємству «Теплоенерго» Кременчуцької міської ради, відповідно до Закону, протягом дії воєнного стану в Україні та шести місяців після місяця, в якому воєнний стан буде припинено або скасовано, застосовувати тарифи для потреб населення на рівні тарифів та їх структур, що застосовувалися станом на 24 лютого 2022 року.
Із 1 жовтня 2023 року рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 27.12.2022 № 1976 «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води для відповідної категорії споживачів, що надаються комунальним підприємством «Теплоенерго», вважати таким, що втратило чинність.
Встановлені цим рішенням тарифи для бюджетних установ, інших споживачів (крім населення) та релігійних організацій, а також тарифи на транспортування теплової енергії для КП "Теплоенерго" із 1 жовтня 2023 року до 30 вересня 2024 року.
Нагадаємо, Із 1 жовтня хочуть змінити тарифи на тепло для споживачів ПАТ "КВБЗ": що змінюється для населення
Світлана Павленко






























































