Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 7 Декабря 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

«Кременчукводоканал» повідомив про експеримент з питною водою

 

9 июля 2018 10:00

На КП «Кременчукводоканал» наголошують, що в період промислової апробації від споживачів міста не надійшло жодної скарги стосовно погіршення якості питної води.

 

За інформацією комунального підприємства «Кременчукводоканал», у  зв’язку з зміною в літній період хімічного складу поверхневого джерела водопостачання з 20 червня по 30 червня 2018 року на водоочисній станції КП «Кременчукводоканал»  проводився 2-й етап промислової апробації реагенту «АМОПОЛ» на існуючій станції автоматичного приготування та дозування флокулянту.

Контроль якості води за етапами її очищення, питної води в розподільній водопровідній мережі міста виконувався щоденно згідно з існуючою робочою програмою  виробничого контролю безпечності та якості води з необхідними додатковим дослідженнями.

За результатами проведених випробувань фахівцями підприємства отримані наступні результати:

- використання реагенту «АМОПОЛ» сумісно з первинним хлоруванням в умовах існуючої технологічної схеми підготовки води запобігає утворенню хлорорганічних сполук (хлороформу та тригалогенметанів);

- органолептичні параметри (забарвленість, запах, присмак), показник амонію, хлору залишкового та мікробіологічні показники, які могли змінитися під час застосування реагенту, відповідають вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10.

- досягнуто зменшення на 40% витрат хлору на приготування питної води від установленої практики.

На КП «Кременчукводоканал» наголошують, що в період промислової апробації від споживачів міста не надійшло жодної скарги стосовно погіршення якості питної води.

Враховуючи вищевикладене, працівниками підприємства прийнято рішення про економічну та технічну можливість подальшого використання реагенту «АМОПОЛУ» в підготовці питної води на водоочисній станції Кременчука та реалізації будівництва нового сучасного цеху амонізації.

У Кременчуці у воді з-під кранів може з'явитися запах

«Кременчукводоканал» з 22 по 31 травня до хлору у воду додасть «Амопол»: можливі зміни показників якості питної води

 

Клим Соколов 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться