Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 29 Січня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Звіт: що зробив голова Піщанської громади Краплина у 2021 році

 

28 листопада 2021 15:30

Повний текст звіту.

«Кременчуцька газета» у матеріалі «Мешканці Піщанської ОТГ хочуть звіту голови громади Краплини» писали, що звіт сільського голови Піщанської ОТГ Олександра Краплини запланований на чергову сесію сільради. 

Днями сесія відбулася і пан Краплина відзвітувався про свою роботу. Наша редакція подіє його звіт у повному обсязі:

«В результаті  місцевих виборів, які відбулися 25 жовтня 2020 року, до складу Піщанської сільської територіальної громади увійшли  23 населених пункти, в яких проживають 17 834 жителі. На території громади утворено 6 старостинських округів.

Інтереси громади в сільській раді представляють 26 депутатів.

Також рішенням ради утворено п’ять постійних депутатських комісій  та виконавчий комітет сільської ради.

За звітний період  проведено 12 пленарних засідань ради, на яких прийнято 386 рішень та 14 засідань виконавчого комітету і прийнято 266 рішень.

        З метою забезпечення сталого розвитку населених пунктів громади, підвищення ефективності надання якісних послуг мешканцям громади в усіх галузях соціальної сфери та покращення оптимальних умов праці, побуту, навчання, відпочинку і безпеки жителів громади незалежно від місця їх проживання, віку та стану здоров’я у 2021 році було реалізовано значну кількість заходів та проектів.

Шляхом залучення додаткових інвестицій з державного та обласного бюджетів, коштів бюджету громади та спонсорської допомоги на розвиток інфраструктури населених пунктів територіальної громади було спрямовано 17 803,9  тис. грн.

За рахунок цих коштів було здійснено:

        1. Капітальний ремонт будівлі Недогарківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини (термомодернізація та заміна покрівельного матеріалу).

        2. Капітальний ремонт будівлі Піщанської амбулаторії загальної практики сімейної медицини для розміщення гематологічного аналізатору та комп’ютерної техніки.

        3. Облаштування спортивного майданчика зі штучним покриттям у Максимівському ліцеї.

3. Важливою подією для громади стало відкриття нової будівлі з повним функціоналом Кривушівської АЗПСМ в рамках програми Президента України «Доступна медицина».

      4.  Проведено капітальний ремонт глядацької зали Максимівського сільського будинку культури з тепломодернізацією.

        5. З метою збереження культурної спадщини здійснено капітальний ремонт пам’ятника «Скорботної матері» у селі Майбородівка, поточний ремонт пам’ятника «Воїну визволителю» у селах Піщане і Писарщина.

6. Довгоочікуваним для батьків і дітей стало відкриття реконструйованої будівлі дитячого навчального закладу «Ластівка». Додатково відкрито 3 групи на 75 місць.

7. У дошкільному підрозділі Гориславського НВК проведено ремонтні роботи щодо утеплення зовнішніх стін приміщення, відремонтовано харчоблок та укладено бруківку.       

8. Проводиться будівництво амбулаторії в селі Піщане з житлом для 1-2 лікарів, замовником якого виступає Департамент будівництва Полтавської обласної державної адміністрації.

 

          Внаслідок здобутих перемог в обласних конкурсах проєктів розвитку територіальних громад Полтавської області, Обласній програмі «Громадські бюджети Полтавщини на 2021-2023 роки» та проєктах Шкільного громадського бюджету Полтавської області вдалося реалізувати наступні проекти:

          - створення сучасного культурного центру Бібліо HUB на базі бібліотеки Максимівського ліцею: придбання комп’ютерного, технічного обладнання та офісних меблів;

        - створення актової зали майбутнього у Недогарківському ліцеї - придбання сценічного подіуму та сучасного мультимедійного обладнання для зали;

- придбання спортивних тренажерів та облаштування спортивного майданчика для молоді у селі Ялинці;

        - на завершальній стадії знаходиться проект «Очікування з комфортом» - встановлення 7 критих автобусних зупинок з лавками для відпочинку та урнами для сміття у селах Рокитне-Донівка та Пащенівка;

        - здійснюється капітальний ремонт з тепломодернізацією покрівлі та зовнішніх фасадів будівлі ДНЗ "Світанок" в селі Майбородівка.

        На реалізацію даних проєктів-переможців було спрямовано 1 843,2 тис. грн.

Для комфортного та безпечного руху автотранспорту на території Піщанської громади було завезено більше 8 000 тонн дорожньої суміші для підсипки доріг з м’яким покриттям на суму близько 2-х млн. грн. спонсорських коштів. Проведено грейдерування вулиць та висипано 6 нових  доріг. Здійснено розчистку перехресть від гілля та порослі для безпечного руху автотранспорту та пішоходів. На перехресті вулиць

Великий Шлях та Тітова в с. Нова Знам’янка облаштовано конструкцію по обмеженню висоти проїзду автотранспорту з установкою відповідних дорожніх знаків. Відремонтовано частину дороги в с. Панівка,  яка протягом багатьох років була не проїзною та непрохідною для жителів.

Завдяки активній роботі старост старостинських округів та небайдужих підприємців і жителів громади розчистка вулиць від снігу в зимовий період здійснювалась своєчасно і регулярно.

Піщанським комунальним господарством «Комунсервіс» проведена колосальна робота по модернізації та ремонту водопровідної мережі у Максимівському та Майбородівському старостинських  округах.

Створено ОСББ «Майбородівка – 8».

Постійно проводиться впорядкування кладовищ, виділені місця з огорожею для складання сміття, завезено пісок і землю для благоустрою місць поховань.

З метою озеленення території громади, відновлення та збереження навколишнього природного середовища було висаджено 5 000 сосен. На завершення реалізації проєкту «Екологічні ініціативи» на території Недогарківського ліцею висаджено 160 троянд, 30 кущів та 15 дерев. Молодий парк з 300 березами з’явився біля Гориславського СБК. Висаджено 585 кущів троянд на території сіл Піщане та Кривуші.

Нещодавно молоді саджанці берез та дубів у кількості 300 штук прикрасили територію біля Кривушівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Організовувались толоки за участю жителів сіл для прибирання територій прибережної зони, парків, скверів, ярів та кладовищ.

Проведено нове будівництво вуличного освітлення у населених пунктах громади: Максимівка, Піщане, Писарщина.

Зроблено пожежний під’їзд до озера «Солоного», впорядковано пожежний резервуар в селі Ялинці.

Організовано вивезення побутового сміття  від домогосподарств та закладів освіти, медицини, культури комунальним підприємством «Комунсервіс» Піщанської сільської ради.

Проведено роботи з благоустрою місць відпочинку біля річки Сухий Кагамлик: вивезено сміття, прогрейдеровано під’їзди, завезено 120 тонн піску, встановлено вбиральню.

Проведено ремонти адмінбудівель  старостатів (Нова Знам’янка, Майбородівка, Недогарки, Ялинці).

Ліквідовано 18 несанкціонованих сміттєзвалищ: залучено техніку комунального господарства, місцевих фермерів та вивезено 200 тонн сміття. Впорядковано територію сміттєзвалища, яка протягом року підтримувалась в належному стані (тричі проведено підгортання спецтехнікою).

Активно приймалась участь у зборі і наданні гуманітарної допомоги бійцям на сході України та громадській організації «Відродження генерації». Зібрано гуманітарну допомогу (дитячі речі) для обласного центру матері і дитини. Створено «куточок доброти» для малозабезпечених родин.

Активно приймають  участь в усіх турнірах громади, району та м. Кременчука  футбольні команди – «Магія смаку» , «ОТГ Піщане» та новостворена сільська футбольна команда «Штурм». Завдяки цьому молодь активно залучається до занять спортом.

        Працівники апарату постійно здійснюють організаційне, правове, інформаційне, аналітичне, матеріально-технічне забезпечення діяльності сільської ради, постійних комісій, забезпечують взаємодію з органами виконавчої влади, громадянами, іншими органами місцевого самоврядування, об'єднаннями громадян, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності.

За звітний період  до загального відділу сільської ради надійшло 522 письмових звернень від громадян, з них 167 заяв на надання матеріальної допомоги. Видано 102 довідки різного змісту. Зареєстровано 5926 вхідних документів  та 2843 вихідних листів.

  За зверненнями мешканців  територіальної громади надавалася безоплатна первинна правова допомога.

          Відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану в Україні» здійснюється реєстрація актових записів цивільного стану. Станом на  25.11.2021 року по Піщанській сільській раді зареєстровано 120 актів про смерть та 89 актів про шлюб.

Вчинено  530   нотаріальних  дій та посвідчено 240 довіреностей.

           Робота Центру надання адміністративних послуг направлена на постійне удосконалення своєї діяльності, перехід на цифровізацію, а також збільшення кількості адміністративних послуг, які користуються попитом у населення.

З метою наближення якісних та доступних адміністративних послуг до жителів громади, після прийняття ряду організаційних рішень, було утворено віддалені робочі місця для адміністраторів ЦНАПу у кожному територіальному центрі старостинських округів.

На даний час згідно переліку адміністративних послуг працівниками ЦНАПу надається більше 170 видів послуг, більшість з яких є безкоштовними.

За дев’ять місяців роботи було надано близько 6829 адміністративних послуг.

          За результатом роботи відділу комунальної власності, земельних відносин та охорони довкілля протягом звітного періоду опрацьовано понад 950 звернень суб’єктів  господарювання та громадян, надано 150 витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

          У відповідності до зареєстрованих 725 заяв підготовлено та прийнято відповідні рішення сільської  ради з земельних питань.

          У 2021 році було затверджено «Перелік земельних ділянок, набуття права оренди яких, підлягає продажу на земельних торгах (аукціонах)» і проведено 2 земельні аукціони, з яких бюджет громади отримав за право оренди – 411,8 тис. грн.

          Підготовлені документи для проведення аукціону на два водні об'єкти, що розташовані в селі Вільна Терешківка.

          А також, за звітний період були завершені роботи по встановленню адміністративних меж населених пунктів Нова Знам’янка, Вільна Терешківка та Ялинці у відповідності до містобудівної документації.

          Затверджена оновлена нормативно - грошова оцінка населеного пункту Майбородівка.

Архітектурно-планувальним бюро Піщанської сільської ради за серпень-листопад 2021 року було виготовлено 24 ескізи намірів забудови житлових будинків, господарських будівель та споруд на індивідуальних земельних ділянках.

  Соціальне забезпечення – одна з головних функцій органів місцевого самоврядування, яка здійснюється завжди й за будь-яких умов на користь непрацездатних і хворих людей, пенсіонерів, безробітних, багатодітних та малозабезпечених. Нажаль, за останні роки збільшується кількість громадян, які потребують соціального захисту.

Відповідно до переліку соціальних послуг, працівниками відділу здійснюється прийом документів на 67 видів державних допомог, пільг та субсидій.

За 9 місяців поточного року було прийнято, оброблено та передано через програмний комплекс «Соціальна громада» 1797 особових справ  для призначення різних видів допомог, пільг та субсидій.

Прийнято та відправлено заяви на Полтавський фонд захисту інвалідів для забезпечення засобами реабілітації 28 осіб.

Працівниками відділу постійно надаються соціальні послуги та здійснюються заходи, що стосуються соціального захисту сім’ї, дітей та молоді. На постійному контролі знаходяться сім’ї з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах. Здійснено виїзди у складі міждисциплінарної команди за повідомленнями по домашньому насиллю у  сім’ях.    

        Ведеться робота з категорією людей поважного віку.

На території Піщанської територіальної громади станом на 01.11.2021 року проживають 3 098 дітей. Відділ служба у справах дітей виконавчого комітету Піщанської сільської ради здійснює функції щодо опіки та піклування над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування.      

У 2021 році 5 дітей пільгових категорій було охоплено оздоровленням, придбано путівки до ДЗОВ «Зоряний» на суму 42 тис. грн.

Щомісяця 12 дітей, позбавлених батьківського піклування, отримують допомогу від благодійної організації «Зростай у родині» у сумі 1000 грн.

Проведено 13 засідань Комісії з питань захисту прав дитини, на яких розглянуто 41 питання.

Проведено 2 засідання Координаційної ради у справах дітей при виконавчому комітеті Піщанської сільської ради, на яких розглядалися питання стану дитячої злочинності та правопорушень на території Піщанської ТГ та попередження бездоглядності.

        Всього на території громади функціонують 2 дитячі будинки сімейного типу, у яких виховуються 14 дітей-вихованців, функціонує 1 прийомна сім’я, яка виховує 1 дитину.

Комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр» Піщанської сільської ради створено з метою забезпечення права осіб з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку осіб та забезпечення системного кваліфікованого супроводу.

За звітний період обстежено та видано висновки про комплексну оцінку розвитку 188 дітей, які зареєстровані або проживають та навчаються на території Піщанської сільської ради. За результатами діяльності центру   діти отримали можливість навчатися в інклюзивному середовищі.

Корекційно-розвитковими послугами на постійній основі було охоплено 14 дітей (301 заняття). Консультаційними послугами охоплено 210 батьків.

З серпня місяця центр здійснює діяльність, як орган раннього втручання і обслуговує дітей з 0 років за направленнями лікарів.

З вересня центр розпочав надавати реабілітаційні послуги дітям з інвалідністю за направленням лікарів.

З 1 січня поточного року територіальним центром соціального обслуговування  (надання соціальних послуг) Піщанської сільської ради забезпечується постійне надання соціальних послуг громадянам похилого віку та особам з інвалідністю двох громад Піщанської та Новогалещинської, на умовах співфінансування.

За десять місяців поточного року надано послуги 1021 особі.

26 соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома надають послуги 211 громадянам похилого віку двох громад.

Протягом 10 місяців 2021 року сектор організації надання адресної грошової та натуральної допомоги надає наступні соціальні послуги: перукарські, по ремонту взуття та одягу, заточування домашнього інвентарю (ножів, ножиців канцелярських, кравецьких, по металу, сап, сокир, сікаторів, лопат, ножів на м’ясорубки та  інше). В складі сектору активно функціонує пункт прокату 244 різних видів засобів реабілітації (інвалідні візки, ходунки, милиці, палиці та інше). Також збережено роботу виїзної мультидисциплінарної бригади, завданням якої є наближення послуги до споживача. Тому, практично всі послуги, надаються в селах за місцем проживання громадян, що значно спрощує пільговим категоріям громадян доступ до соціальних послуг. В цілому, виїзне обслуговування здійснюється у 17 населених пунктах Піщанської громади.

Крім цього близько 10 відсотків перукарських послуг надаються вдома тим громадянам, що за станом здоров’я, не мають змоги залишати помешкання.

За 10 місяців 2021 року всього надано послуг  883 особам.

Великим попитом користується  пункт прокату засобів реабілітації, 116 осіб користуються засобами реабілітації безоплатно (50 осіб декількома). Крім цього постійно надаються послуги соціального таксі, як автомобілем обладнаним підйомною платформою для осіб на інвалідних візках так і легковими автомобілями. Послугами соціального таксі скористалися 27 осіб (42 поїздки).

На сьогоднішній день Піщанська сільська рада має два комунальних підприємства місцевої пожежної охорони Піщанське та Новознам’янське, які  несуть щоденне цілодобове чергування, що забезпечує пожежну безпеку 23 населених пунктів громади.

За 10 місяців 2021 р. здійснено 178 виїздів.

Крім того була надана допомога населенню при ліквідації наслідків стихійного лиха (буревій), приймалась участь у ліквідації аварійних ситуацій на автошляхах, забезпечено пожежно-рятувальну безпеку на громадських заходах. Приймалась участь у командно-штабних тренуваннях. Проведено пізнавально-профілактичний захід зі школярами.

За січень - жовтень 2021 р.  було ліквідовано пожеж  в екосистемах загальною площею 55,6 га.

Протягом звітного періоду були придбані необхідні для діяльності та безпеки життя населення та працівників МПО предмети, матеріали та  обладнання (5 напірних пожежних рукавів, 3 мотооприскувачі, мийка високого тиску та інше)

       Комунальне підприємство  «КОМУНСЕРВІС» Піщанської сільської ради створене Піщанською сільською радою  розпочало свою діяльність з 01.03.2017 року. У 2021 році   реорганізовано Майбородівське та Максимівське  комунальні підприємства, шляхом приєднання до комунального підприємства «Комунсервіс» Піщанської сільської ради.

У 2021 році укладено 1532 договори з підприємствами та населенням громади на вивезення твердих побутових відходів (Піщане, Кривуші, Олефірівка, Миловидівка, Гориславці, Недогарки, Ялинці, Майбородівка, Нова Знам’янка та Вільна Терешківка).

Крім благоустрою території підприємство забезпечує централізованим водопостачанням в селі Максимівка 580 домогосподарств, в яких проживають 1160 осіб  та  8 багатоквартирних будинків села Майбородівка.

Підприємство протягом року придбало мотобур, автомийку, мотооприскувач, 2 болгарки, зварювальний апарат, 7 бензопил, 10 бензокос, 15 тримерів, зроблено капітальний ремонт свердловин в селах Майбородівка та Максимівка.

Відбувається тендерна процедура по закупівлі трактора МТЗ – 82.1.

З метою виконання завдань у сфері цивільного захисту в грудні 2020  було створено відділ з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції виконавчого комітету Піщанської сільської ради.

Основні заходи і завдання цивільного захисту затверджено рішенням виконавчого комітету Піщанської сільської ради від 26 березня 2021 року №82 “Про затвердження Плану основних заходів цивільного захисту Піщанської місцевої ланки Полтавської територіальної підсистеми єдиної державної  системи цивільного захисту на 2021 рік”, виконання яких здійснюється протягом поточного року.

За 10 місяців поточного року розроблено та здійснено комплекс організаційних та практичних заходів щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій під час льодоходу, повені та паводків.

Здійснено комплекс протипожежних заходів в лісах та на сільськогосподарських угіддях у пожежонебезпечний період. Проведено комісійні обстеження населених пунктів, дачних і садових товариств та інших об’єктів, які знаходяться в межах лісових масивів Піщанської сільської ради щодо дотримання вимог пожежної безпеки.

Розроблено план реагування Піщанської сільської ради на надзвичайні ситуації місцевого рівня та план евакуації населення сільської ради. Організовано уточнення документів збірних та приймальних пунктів евакуації.

Проведено 3 командно-штабні тренування та об’єктові навчання і протипожежні об’єктові тренування з питань цивільного захисту, а також 23 засідання  місцевої комісії з питань ТЕБ та НС, рішеннями яких виконано ряд завдань з питань цивільного захисту населення.

У межах повноважень відділу забезпечено реалізацію Закону України “Про запобігання корупції”. За 2021 рік до виконавчого комітету Піщанської сільської ради копій судових рішень про притягнення посадових осіб виконавчих органів сільської ради до кримінальної або адміністративної відповідальності за корупційні правопорушення не надходило.

 

Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Піщанської сільської ради обслуговує 14 закладів освіти: 5 закладів дошкільної освіти, 9 - загальної середньої освіти та 1 комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр».

У громаді функціонує  5  закладів дошкільної освіти та 4 дошкільних підрозділи у складі навчально-виховних комплексів, де у 17 групах виховується 285 дітей.

Діти старшого дошкільного віку стовідсотково охоплені різними формами підготовки до школи, як у дошкільних закладах, так і на базі загальноосвітніх навчальних закладів.

Усі заклади дошкільної освіти підключено до мережі Інтернет.

          Протягом 10 місяців поточного року покращено матеріально-технічну базу закладів дошкільної освіти. З основного придбано: 

-        електром’ясорубки, холодильники та інше оснащення для харчоблоків (протиральна машина, плита електрична, тістоміс, підлогові терези для харчоблоків, захисні щитки кухарю), 

-        пожежний інвентар,

-        меблі,

-        тримери,

-        замінено газові котли у ЗДО «Малятко».

Проведено поточні і капітальні ремонти усіх закладів дошкільної освіти.

 

У 9  закладах загальної середньої освіти навчається 1485 учнів.  Середня наповнюваність класів становить 14,8 учнів.

          На базі 7 закладів загальної середньої освіти відкрито класи з інклюзивною формою навчання, до навчання в яких залучено 25 учнів.

 При навчальних закладах працює 10 груп продовженого дня до яких залучено 284 учнів.

          В закладах загальної середньої освіти використовуються для навчання 150 персональних комп’ютерів. За кошти місцевого бюджету придбано -128. Всі 9 закладів загальної середньої освіти мають доступ до мережі Internet.

Для дітей пільгових категорій організовано 100 відсоткове безкоштовне харчування за рахунок бюджетних коштів: 188  учнів пільгових категорій  5-11 класів та 597 учнів 1-4 класів.

Підвезення організовано 3 шкільними автобусами для 253 учнів з 12 населених пунктів.

Для 28 дітей з числа сиріт та позбавлених батьківського піклування виділено кошти у сумі 56,0 тис. грн. для придбання шкільної форми.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 25.08.2005 р. № 823 «Про затвердження Порядку одноразової допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку» 5 дітей отримали одноразову виплату по 1810 грн.

Було придбано путівки на оздоровлення дітей до позаміських таборів за рахунок коштів місцевого бюджету (47 дітям за часткове відшкодування та 4 дітям за повну вартість).

          Проведено роботу зі зміцнення матеріально-технічної бази та проведення поточних і капітальних ремонтів загальноосвітніх навчальних закладів (використано 4 312,7 тис. грн. бюджетних коштів, залучено 102,0 тис. грн. позабюджетних коштів).

Основними придбаннями для  закладів загальної середньої освіти стали:

-        тример електричний,

-        електром’ясорубки,  

-        мотокоса,

-        одномісні комплекти меблів (парта+стілець),

-        комп’ютера.

    Також були проведені: капітальний ремонт покрівлі Вільнотерешківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. та заміна газових котлів у Кривушівському НВК і Максимівському ліцеї.

За рахунок залишку коштів освітньої субвенції  було придбано:

-        холодильники,

-        бойлери,

-        меблі та сучасне мультимедійне обладнання для НУШ (нова українська школа),

-        новий шкільний автобус.

Задля безпеки життєдіяльності учнів та здійснення безпечного освітнього процесу було встановлено протипожежну сигналізацію у Піщанській гімназії, Гориславському та Кривушівському НВК. У всі заклади освіти придбано та перезаряджено вогнегасники.

         В Майбородівській ЗОШ І-ІІ ступенів проведено влаштування блискавкозахисту та облаштування додаткового евакуаційного виходу.

В Піщанській гімназії здійснено ремонт кабінету «Захист України» з кімнатою для зберігання зброї.       

Робота відділу культури та туризму виконавчого комітету Піщанської сільської ради та закладів культури громади  у звітному році була направлена на створення умов для підвищення якості культурних послуг, активізацію творчої діяльності аматорських колективів, збереженню народних традицій та якісному обслуговуванню користувачів і розширенню послуг бібліотек.

Мережа закладів культури громади складається з 11-ти клубних та 10-ти бібліотечних закладів. На базі клубних закладів функціонує 18 гуртків народної творчості, з них дитячих-14. Працює 29 клубів за інтересом, з них 6 дитячих.

Працівниками клубних закладів були організовані та проведені  різноманітні за формами масові заходи по відзначенню Міжнародного дня захисту прав жінок і миру, Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, 25-ї річниці Конституції та 30-ї річниці Незалежності України, 78-ма річниця визволення Піщанської сільської ради від нацистських загарбників та Дня села, Дня захисників і захисниць України, інших державних, професійних та  обрядових свят, пам’ятних дат.

          В поточному році підтвердили свої звання зразковий аматорський цирковий колектив «Арлекін» Піщанського центру культури і дозвілля та народний аматорський фольклорний колектив «Берегиня» Гориславського сільського будинку культури.

Керівники та творчі колективи клубних закладів взяли участь у Всеукраїнському та обласних оглядах-конкурсах та фестивалях. Нагороджені дипломами І-ІІІ ступенів, кубками, медалями, брали активну участь в громадських заходах.

Робота бібліотечних закладів в поточному році  була спрямована на повноту та оперативність задоволення читацьких запитів, розширення асортименту послуг, що надаються, етику взаємовідносин бібліотекаря і читача.

До Піщанської територіальної громади входять 10 сільських бібліотек.

Надана благодійна допомога приватними підприємцями села Недогарки у розмірі 7 тис. грн для закупівлі дитячої літератури сільським бібліотекам.

          Протягом року бібліотечні заклади проводили різноманітні за тематикою і формами масові заходи, вікторини та конкурси.

В сільських  бібліотеках  працюють 10 клубів за інтересами.

Для користувачів похилого віку та самотніх громадян працівниками бібліотек впроваджено обслуговування на дому.

В Піщанській бібліотеці для дорослих функціонує «Шафа добрих речей».

Пристосовуючись до реалій сьогодення, активно працюють бібліотеки з користувачами у соціальних мережах, творчо співпрацюють з навчальними  закладами, сільськими будинками культури.

Про роботу сільських бібліотек було надруковано на сторінках Кременчуцької районної газети «Зоря Придніпров᾽я».

З метою задоволення потреб жителів у сфері освіти та охорони здоров’я, створення оптимальних умов праці, побуту, відпочинку та безпеки мешканців громади були спрямовані кошти як місцевого, так і інших бюджетів. Загальна сума надходжень за січень-жовтень 2021 року склала 46216,9 тис. грн. 

Дохідна частина бюджету територіальної громади за 10 місяців поточного року в цілому з урахуванням міжбюджетних трансфертів виконана на  106,6%, в тому числі:

- по загальному фонду на  105,7 %;

- по спеціальному фонду на 164,2 %.

План доходів бюджету територіальної громади без урахування трансфертів за січень-жовтень 2021 року в цілому виконаний на 112,1 % до уточнених планових показників, в тому числі:

- по загальному фонду на 110,4 %;

- по спеціальному фонду на 505,6 %.

Найбільшу питому вагу в надходженнях загального фонду бюджету громади складає податок та збір на доходи фізичних осіб. За звітний період 2021 року надійшло 35658,4 тис. грн., що становить 54,7% від обсягу доходів загального фонду.  

Одними з найбільших платників цього виду податку є:

ТОВ „ОПЕРАТОР ГТС УКРАЇНИ”,

ТОВ „КреМікс”,

ТОВ-Підприємство ІЗУМРУД ЛТД,

СК „Іскра”,

ПСП „Днiпровськi зорi”,

ПСП „Майбородівське”

     Вагомі надходження громада отримує від сплати єдиного податку, які становлять 21,7% від загальної суми доходів загального фонду. За 10 місяців поточного року до бюджету громади надійшло 14150,8 тис. грн.

          Також, одним з найбільших бюджетоутворюючих податків є податок на майно до складу якого входить плата за землю. Питома вага даного податку в загальній сумі надходжень складає 15,8%. За звітний період поточного року надійшло податку на майно 10293,4 тис. грн., в тому числі плати за землю – 8707,8 тис. грн.

          Станом на 01 листопада поточного року відсутня кредиторська заборгованість, що дало змогу усім установам та закладам громади повноцінно та якісно надавати свої послуги.

На офіційному сайті сільської ради систематично висвітлюється інформація про роботу сільської ради, події, новини, заходи, які проходять на території громади.

          Крім того, інформація про діяльність ради розміщується   на сторінці у Facebook. Це дає змогу громадськості оперативно дізнаватись про події, що відбуваються за участю керівництва та депутатів сільської ради, посадових осіб місцевого самоврядування, знайомитися з нормативними актами, що приймаються.

                             Наші перемоги – це наша сила й мотивація. Чітке розуміння мети – найважливіша складова успіху.

                             Я вдячний всім, хто допомагає нашій громаді, в цей не простий період практичними справами, своїм досвідом, конструктивними порадами та об’єктивними зауваженнями. Я переконаний, що тільки спільними зусиллями ми зможемо  розбудувати процвітаючу громаду».

 

Олег Булашев 

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися