Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вторник, 14 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

«Кредмаш» готується відзначати 150-річчя заводу

 

17 ноября 2019 12:00

Також наступного року 60-річний ювілей відзначатиме заводська газета «Кременчуцький машинобудівник».

 

Наступного 2020-го року виповнюється 150 років від заснування Кременчуцького заводу дорожніх машин «Кредмаш». Як повідомляє прес-служба підприємства, для всього колективу це – визначна подія.

«Біографія трудового колективу довжиною у півтора століття – це шлях, сповнений буремних подій, становлення, зростання, виходу на світові ринки. Це історія багатьох поколінь, трудових династій, кожна з яких залишила неповторний слід у біографії заводу.

Вже зараз розпочато підготовку до відзначення 150-річного ювілею нашого підприємства. Вийшов наказ №405 (08.08.2019 р.), яким затверджено склад організаційного комітету з підготовки і проведення заходів, присвячених 150-річчю заводу. Його очолює технічний директор О.І.Довбня.»,-сказано у прес-релізі підприємства.

За даними з підприємства, членами комітету є заступники гендиректора В.В.Шибко, І.Є.Грек, М.Ю.Косих, голова профкому Ю.М.Качала, Почесний працівник заводу В.В.Куленко, голова ради ветеранів А.І.Пітулько, директор КСК Т.О.Кухтик та інші.

Організаційний комітет розробив заходи з підготовки до відзначення 150-річчя заводу і обговорив їх на першому засіданні.

З нагоди поважного ювілею будуть запрошені гості, споживачі. Заплановано провести конференцію з метою ознайомлення зі створенням зразків нової дорожньої техніки, перспективними розробками.

Для гостей будуть організовані екскурсії цехами заводу, до НТЦ «Інформаційні системи», на соціальні об’єкти.

Молодь, школярі побувають у заводському музеї, в цехах і на монтажному майданчику під час Дня відкритих дверей.

До 150-річчя заводу буде видано буклет, де знайдуть місце розповіді про здобутки колективу упродовж останніх десяти років.

Планується позначати ювілейною символікою продукцію заводу, корпоративні сувеніри. Буде впорядкована і прикрашена територія підприємства, встановлено пам’ятний знак.

Оргкомітет хотів би, щоби у підготовці до свята взяло участь якомога більше заводчан. Є намір звернутися до умільців, яких є багато у підрозділах, з проханням виготовити цікаві ювілейні сувеніри і показати їх на урочистостях у Палаці культури.

Також наступного року 60-річний ювілей відзначатиме заводська газета «Кременчуцький машинобудівник» – літописець історії та сьогодення нашого трудового колективу. Тож ми чекаємо від ветеранів цікавих розповідей про свій шлях на заводі; від наших активних дописувачів – заміток про колег, нарисів-спогадів, віршів, фотознімків. Кращі автори будуть відзначені винагородами.

У переліку святкових заходів – конкурс професійної майстерності, проведення акції «Пам’ять серця», зустріч керівництва з ветеранами, меморіальні заходи до річниці визволення Кременчука, ювілейні спортивні змагання тощо.

 

Клим Соколов

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться