Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 2 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчуцька школа № 18 буде підтримувати обдарованих дітей

 

29 августа 2017 15:25
Кременчуцька школа № 18 буде підтримувати обдарованих дітей

Серед методичних проблем закладу, на думку директора школи, недостатнє розкриття потенціалу вчителів.

Єдиний претендент на посаду і нині діючий директор Кременчуцької школи № 18 Валентина Шендрик на конкурсному відборі на посаду директорів шкіл представила комісії проект перспективного планування навчального закладу під назвою: «Територія успіху на 2017 - 2021 роки».

Ще у 2013-2014 роках школа запровадила перші інтерактивні класи, тож на думку пані Валентини, школі потрібно й надалі підтримувати рівень інтенсивного підходу до дітей та створювати толерантне середовище для їх творчості.

За її словами, головна мета школи – підтримувати обдарованих дітей. У цьому напрямку директор пропонує прописати педагогічний супровід кожного із таких учнів певним педагогом та підтримувати його протягом чотирьох категорій розвитку: підготовчого, творчого, розвиваючого та дослідницького.

У програмі зазначається і напрямки Цільового Захисту учнів.

Сюди Валентина Шендрик включає додаткові програми по роботі з дітьми-сиротами, взаємодію батьків із опікунами, активну діяльність попередження бродяжництва серед дітей.

Для потужнішого розвитку школярів Валентина Шендрик у програмі вказала інновації: проекти серед яких «Учнівський Грінпіс», «Технопарк», авторські виставки та інше.

Та однією із методичних проблем школи назвала недостатнє розкриття потенціалу вчителів. Тож у новому навчальному році пообіцяла запровадити на базі «Школу молодих вчителів» та запровадити курс «З комп'ютером на ти».

 

Аріна Алініна

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться