Кременчуцька газета
П'ятниця, 19 Квітня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Кременчуцьке кар'єроуправління «Кварц» влазить в кредити «ПФБ КРЕДИТ»

27 жовтня 2022 08:45

Можливо, отримання кредитів зараз - якась схема щодо приватизації підприємства.

У акціонерному товаристві «Кременчуцьке кар'єроуправління «Кварц» 25 жовтня відбулися загальні збори товариства. Про це повідомляє Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України.

Під час зборів було вирішено надати згоду на вчинення значних правочинів:

- укладення кредитних договорів (договорів фінансового кредиту), за якими гранична сукупна вартість визначена у розмірі не більше 30 000 000,00 грн. (тридцяти мільйонів грн. 00 коп.), що можуть бути укладені АТ «ККУ «Кварц»  з Товариством з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «ПФБ КРЕДИТ».

При цьому співвідношення граничної сукупності вартості правочинів до вартості активів емітента за даними останньої річної фінансової звітності - 36,16%; Вартість активів емітента за даними останньої річної фінансової звітності – 82 тис 968 тис.грн.

- укладення договорів, що забезпечують виконання зобов'язань за кредитними договорами (договорами фінансового кредиту), укладеними з Товариством з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «ПФБ КРЕДИТ» (договорів майнової поруки, застави/іпотеки майна, що є власністю АТ «ККУ «Кварц»), за якими гранична сукупна вартість визначена у розмірі не більше 60 000 000,00 грн. (шістдесят мільйонів грн. 00 коп.), що можуть бути укладені АТ «ККУ «Кварц» з Товариством з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «ПФБ КРЕДИТ».

При цьому співвідношення граничної сукупності вартості правочинів до вартості активів емітента за даними останньої річної фінансової звітності - 72,32%; Вартість активів емітента за даними останньої річної фінансової звітності – 82 тис 968 тис.грн.

- укладення договорів, що забезпечують виконання АТ «ККУ «Кварц» зобов'язань інших фізичних чи юридичних осіб перед Товариством з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «ПФБ КРЕДИТ», як Майновим поручителем чи Іпотекодавцем (договорів майнової поруки, застави/іпотеки майна, що є власністю АТ «ККУ «Кварц»), за якими гранична сукупна вартість визначена у розмірі не більше 60 000 000,00 грн. (шістдесят мільйонів грн. 00 коп.), що можуть бути укладені АТ «ККУ «Кварц» з Товариством з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «ПФБ КРЕДИТ».

Співвідношення граничної сукупності вартості правочинів до вартості активів емітента за даними останньої річної фінансової звітності -72,32%. Вартість активів емітента за даними останньої річної фінансової звітності - 82 тис 968 тис.грн.

Загальна кількість голосуючих акцій - 14 тис 855 акції, кількість голосуючих акцій, що зареєстровані для участі у Загальних зборах - 10584 акції, кількість голосуючих акцій, що проголосували «за» - 10584 акції та «протии» прийняття рішення - 0 акцій.

Фінансову компанію «ПФБ КРЕДИТ» пов’язують з Почесним громадянином Кременчука Володимиром Матициним.

Кременчуцьке кар'єроуправління «Кварц», яке очолює Геннадій Федотов, раніше мало приватизуватися. Про це заявляли у ФДМУ.

Потім наступила війна.

Можливо, отримання кредитів зараз - якась схема щодо приватизації підприємства.

 

 

Олег Булашев


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися