
Оголошено тендер.
Комунальне підприємство «Кременчуцьке тролейбусне управління імені Л.Я.Левітана» замовляє деревину на наступний 2025 рік. Загалом планується закупити 1000 кубічних метрів дров на суму 1 млн 900 тисяч гривень.
Інформація була оприлюднена на сайті публічних закупівель Prozorro.

З тендерної документації відомо, що паливна деревина повинна бути сухою, виготовленою з твердих порід, таких як дуб, бук чи граб. Вона має бути новою, тобто не використовуваною раніше. Дрова повинні бути очищені від сучків і гілок, не містити гнилі чи трухляви. Допускається як наявність кори, так і її відсутність. Щодо розмірів, довжина дров має становити 1 метр, а діаметр — від 5 см до 1 метра.
Поставка кожної партії товару здійснюватиметься я на підставі замовлення КТУ.
Вартість одного кубічного метру дров складе 1,9 тис. грн. На сайтах з купівлі-продажу ми знайшли оголошення про продаж дров значно дешевше: за ціною 1400 грн за куб.метр, 1000 грн тощо.

Варто зазначити, що у листопаді КТУ вже замовляло дрова і витратило на їх придбання 950 тис. грн. Постачальником обрали ФОП Сапожніков Павло Вікторович.
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій по даному тендеру – перше січня 2025 року.
Майже на мільйон гривень Кременчуцьке тролейбусне управління закупляє паливної деревини
Марина Соловей




























































