Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Воскресенье, 31 Мая 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчуцькі УКРОПівці надали допомогу медичному закладу

 


2 декабря 2016 15:45
Осторонь проблем лікарні №4 не залишилася особисто Наталя Миколаївна. Вона доклала всіх зусиль, аби допомогти терміново та якісно усунути існуючі недоліки

У лікарні №4 було проведено ремонтні роботи з усунення проблеми з водопостачання та системи опалення. У деяких палатах полагодили ліжка. Також встановили пандус та відновили ганок.

Ні для кого не є секретом стан фінансування медичної галузі в державі і у Кременчуці зокрема. Мешканці міста на власні очі бачать той жах, в якому перебуває медицина. Грошових коштів, що виділяються з місцевого бюджету, не вистачає на виконання усіх заходів, необхідних для надання якісних медичних послуг населенню. Проблеми є з ліками, наданням безкоштовних якісних послуг при обстеженні, ремонтом та відновленням матеріальної бази медичних лікувальних закладів. Тож медики змушені звертатися за допомогою щодо вирішення тих чи інших критично важливих для медичного закладу питань.

До депутата Полтавської обласної ради Наталі Макаруші звернулися керівники та працівники поліклініки №4, що на Молодіжному, з проханням  допомогти у проведенні ремонтних робіт з відновлення ганку інфекційного відділення, усунення проблем із системою опалення та водопостачання. Як зазначили працівники відділення, їм хотілося, щоб кременчужани, які приходять до них у лікарню за медичною допомогою, не відчували незручностей та отримували якісні медичні послуги.

Осторонь проблем лікарні №4 не залишилася особисто Наталя Миколаївна. Вона доклала всіх зусиль, аби допомогти терміново та якісно усунути існуючі недоліки.

Негайно було проведено роботи з визначення необхідних заходів щодо вирішення вказаних проблем. Для забезпечення відповідного температурного режиму у приміщеннях інфекційного відділення залучили спеціалістів з ремонту системи опалення та проведено відповідні роботи. Також було проведено ремонтні роботи з усунення проблеми з водопостачання. У деяких палатах полагодили ліжка, які потребували ремонту. Для забезпечення безперешкодного доступу до поліклініки людей з обмеженими можливостями встановили пандус та відновили ганок.

Депутат особисто контролювала вказані роботи та брала активну участь у ході їх виконання.

Медичний колектив щиро подякував депутату Наталі Макаруші за надання допомоги.

 

 

На правах рекламы

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться