Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 28 Марта 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Дві групи кременчуцьких вчителів пройшли сучасні курси з основ програмування і технологічної грамотності


19 июня 2019 17:45

Програму курсу було розроблено групою програмістів та досвідчених менторів BrainBasket.

У рамках соціально-освітньої програми Technology Nation 2018-2019, яку реалізовує Фонд BrainBasket, 1 053 вчителі пройшли 2-місячні курси з основ веб-розробки та технологічної грамотності. Завдяки підтримці Міжнародного фонду «Відродження» курси були повністю безкоштовними для слухачів. 

Програма проводилась у форматі змішаного навчання й передбачала регулярні аудиторні заняття з досвідченими менторами та самостійне опрацювання матеріалів вдома. 602 вчителі інформатики з 30 міст пройшли курс WOW Teachers з основ веб-розробки та навчились створювати веб-сайти. Близько 200 з них вже провели аналогічний курс у форматі факультативу для 2611 школярів. У майбутньому вчителі зможуть включати отримані знання в уроки інформатики, що додатково збільшить масштаб і вплив проекту.

Програму курсу було розроблено групою програмістів та досвідчених менторів BrainBasket з використанням матеріалів відомих світових навчальних закладів та онлайн-ресурсів (зокрема University of London, W3schools, Microsoft, Mozilla MDN та ін.). В партнерстві з ГО «EdEra» додатково було розроблено повноцінний онлайн-курс, який є доступним у відкритому доступі для всіх охочих.

451 вчитель з опорних шкіл пройшли курс School Boost з технологічної грамотності, що включає питання кібербезпеки, медіаграмотності, а також онлайн-інструментів для організації освітнього процесу. Програма була створена групою менторів та координаторів Фонду і  також доступна у відкритому форматі.

«Технології розвиваються шаленими темпами і незалежно від професії, яку ви обираєте -  ІТ-навички зроблять вас більш затребуваним спеціалістом. Їх потрібно опановувати ще в шкільному віці, тому дуже важливо, щоб вчителі всіх дисциплін розуміли, як можна покращити шкільний процес за допомогою технологій», - прокоментував Ігор Шолудько, менеджер проектів BrainBasket.

Довідка:

BrainBasket Foundation є некомерційною організацією, мета якої – сприяти розвитку освіти українців в сфері ІТ. Фонд було засновано в 2014 році з візією об’єднання зусиль всіх гравців ІТ-індустрії для підготовки 100 000 програмістів до 2020 року. З 2015 року в рамках реалізації програми Technology Nation було обладнано понад 60 освітніх хабів, залучено понад 200 менторів та координаторів, через безкоштовні програми навчання пройшли більше 10 000 осіб.

Міжнародний фонд «Відродження», заснований Джорджем Соросом, є однією з найбільших благодійних фундацій в Україні. Місія Фонду – розвивати відкрите суспільство в Україні на основі демократичних цінностей. Фінансову підтримку фонд отримує від Фундацій Відкритого Суспільства, а також від міжнародних донорів та окремих українських і зарубіжних організацій і громадян.

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться