2 квітня 2019 14:00
Перегляди: ...

Дітям дарували смайлики.
Вчора, 1 квітня, у Кременчуці в Центрі надання адміністративних послуг відбувся флешмоб усмішок. Таку інформацію розмістили на сайті установи.
"Щиро усміхаємося відвідувачам та спонукаємо усміхнутися у відповідь!" - йдеться у повідомленні.
Кожній дитині, яка того дня завітала до ЦНАПу, презентували символ першоквітневого свята - смайлик.

Як зазначили у ЦНАПі, сміх:
- зміцнює нашу імунну систему,
- знижує стрес і тривогу,
- сприяє творчому мисленню,
- дарує гарний настрій,
- заохочує фізичне і психологічне благополуччя тощо.
Ніка Назарова
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию































































