Кременчугская газета
Пятница, 21 Сентября 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчуцький  ЦНАП став кращим ЦНАПом Полтавщини

 

15 июня 2018 15:35

Кращою адміністраторкою – кременчужанка.

Сьогодні під час засідання колегії Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської облдержадміністрації нагородили переможців конкурсу “Кращий ЦНАП Полтавщини”.

Про це повідомив сайт «Новини Полтавщини»

“ЦНАП повинен бути доступним та мобільним Загалом же на Полтавщині створені та функціонують 25 ЦНАП в районах, 6 — в містах та 9 в ОТГ. Яскравим прикладом сучасних новітніх ЦНАП є центри в Кременчуці, Пирятинській, Глобинській та Омельницькій ОТГ”, – розповіла директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА Інна Іщенко.

Спеціальними відзнаками нагородили: в номінації “Кращий ЦНАП міста обласного значення” – Департамент – Центр надання адміністративних послуг у місті Кременчуці, “Кращий ЦНАП в ОТГ” серед міських ОТГ — ЦНАП Пирятинської ОТГ, серед селищних, сільських ОТГ — ЦНАП Омельницької ОТГ, Кращий районний ЦНАП” – відділ — Центр надання адміністративних послуг Гадяцької районної державної адміністрації.

Спеціальними відзнаками у номінації “Кращий адміністратор ЦНАП міста обласного значення” нагородили адміністратора ЦНАП у місті Кременчуці Ірину Мартиненко, адміністратора ЦНАП виконавчого комітету Миргородської міської ради Людмилу Ігнатченко.

У номінації “Кращий адміністратор ОТГ” нагородили спеціальною відзнакою адміністратора ЦНАП Білоцерківської ОТГ Яну Медведєву.

“Це дуже добре, що в нас є можливість побувати у закордонних містечках й подивитись як в них працюють ЦНАП. Умови в ЦНАП повинні бути однакові як в маленькому селі, так і в місті”, – наголосив перший віце-губернатор  Андрій Пісоцький.

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Конкурсы
  • Переможців конкурсу "Перший раз - в перший клас" нагороджено

    Малеча задоволена. А ми ще раз вітаємо переможців та всіх учасників!

    Сьогодні у офісі страхової компанії «Мега-Поліс» відбулось нагородження трьох переможців фотоконкурсу «Перший раз – в перший клас».

    Нагадаємо, цей конкурс Кременчуцька газета проводила спільно з партнерами до Дня знань  і саме наші партнери визначили трьох переможців.

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться