Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
П'ятниця, 31 Березня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Кременчуцькій газеті – 5 років!

Ми в Telegram

20 січня 2020 08:35

Святкуємо перший наш ювілей разом!

20 січня 2015 року з’явились перші новини на сайті Кременчуцької газети. П’ять років поспіль журналісти нашого видання оперативно повідомляють про всі події, що відбуваються у нашому місті, не оминаємо новини нашого регіону і Всеукраїнські.

Ми завжди швидко і без виключення реагуємо на всі повідомлення, телефонні дзвінки наших читачів. І допомагаємо вирішити проблеми, з якими до нас звертаються.

Ми інформуємо про всі нововведення і зміни, ми розбираємось в тарифах і доносимо всі аспекти кременчуцького життя нашим читачам!

Освіта, медицина, соцзахист і «комуналка» - ми не уникаємо гострих тем у цих сферах! Журналісти проводять розслідування, викриваючи у публікаціях і зловживання місцевою владою своїми повноваженнями, і нецільове використання бюджетних грошей!

Наші публікації ставали приводами порушення кримінальних справ.

Ми радо ділимось і позитивними новинами! Фоторепортажі з усіх міських заходів, концертів, спортивних матчів і змагань -  все це знайдете на нашому сайті.

Коротко про роботу редакції Кременчуцької можуть сказати цифри: з 2015 року на сайті Кременчуцької газети вийшло понад 60 тисяч новин! За 2019 рік – 13 тисяч 085 новин.

Тож команда Кременчуцької газети – команда професіоналів – і надалі готова працювати у тому ж темпі задля оперативного і правдивого інформування кременчужан!

Олег Булашев, Олена Сінтюріна, Тетяна Красельникова, Ліна Романченко, Олена Ліпошко, Олексій Орлов, Кирило Воронцов, Олександр Попенко - ми працюємо для вас.

З нами працювали у різні роки: Ірина Кожарська, Марія Долина, Ірина Горнєва, Олександр Грінченко, Сергій Макаров, Поліна Семенова. Ми вдячні колегам за співпрацю і чудовий час, що був у нас! Кременчуцька газета стала стартом в кар'єру журналістам молоді - двері редакції завжди відчинені для стажерів і практикантів.

Ми не стоїмо на місці - ми йдемо вперед! Тож Кременчуцька газета широко просувається у різних соцмережах. 

Читайте наші новини, дивіться якісне відео у Фейсбуці, Телеграм-каналі, Ютубі, Інстаграмі і в інших соцмережах!

Адже : Головне у зМісті!

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися