Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 4 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчуцький хлібокомбінат приватизували всупереч законодавству

 

28 ноября 2018 13:55

Зареєстрував приватний нотаріус.

Прокуратура Полтавської області оскаржує рішення нотаріуса, яким протиправно зареєстровано право приватної власності за акціонерним товариством на майновий комплекс Кременчуцького комбінату хлібопродуктів загальною площею понад 20 000 м², вартістю понад 3 млн грн. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Полтавської області.

Установлено, що приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу зареєстрував право приватної власності на майновий комплекс Кременчуцького комбінату хлібопродуктів за акціонерним товариством.

Вказане рішення нотаріус прийняв всупереч вимогам законодавства, оскільки Кременчуцький комбінат хлібопродуктів не підлягає приватизації і відсутній у переліку об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації, але можуть бути корпоратизовані.

Водночас, зміна правового режиму державного майна може бути здійснена лише в процесі приватизації, проведеної відповідно до положень законодавства за відповідним рішенням власника майна, в даному випадку Кабінету Міністрів України, який такого волевиявлення не здійснював.

Відтак, з державної власності протиправно вибув цілісний майновий комплекс загальною площею понад 20 000 м², вартістю понад 3 млн грн.

З метою поновлення порушених інтересів держави прокуратурою Полтавської області подано позов до  суду про визнання незаконними та скасування рішення приватного нотаріуса про державну реєстрацію права приватної власності, запису про приватну власність, визнання права власності за державою. 

 

За інформацією джерела

 

 

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться