Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Середа, 4 Серпня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Кременчуцький нацуніверситет «штурмують» майбутні журналісти

 

 

15 липня 2021 12:25

І така ситуація - з учорашнього дня.

Відучора в Кременчуці вищі навчальні заклади розпочали приймати заяви від абітурієнтів. Сьогодні вступники і їх батьки продовжують активно відвідувати приймальну комісію Кременчуцького національного університету ім. М.Остроградського.

Відповідальний секретар приймальної комісії Дмитро Резник:

Загалом 14 липня подано 300 заяв від абітурієнтів, найбільше (22) - на спеціальність «журналістика». Судячи по першому дню, найбільше заяв надійшло на спеціальність «журналістика», але хотілося б сподіватися, що більше буде на технічні спеціальності.

Тут не відмовляють нікому із вступників. Як прокоментував секретар, до приймальної комісії заяви можуть подати абітурієнти, які вступають не лише до даного вузу.

Дмитро Резник:

- Ми допомагаємо створювати електронні кабінети і подавати заяви в різні вищі навчальні заклади України.

Заступник відповідального секретаря приймальної комісії Віталій Найда допомагає вступнику створити електронний кабінет, подати документи і розповідає тонкощі:

Для реєстрації кабінету вступника потрібно перейти на сторінку системи подання заяв в електронній формі за адресою: vstup.edbo.gov.ua. Перед початком реєстрації слід обов’язково ознайомитися з матеріалами на сторінці сайту «Інформація для вступника».

Далі для успішної реєстрації необхідно заповнити у формі всі поля достовірними даними. Для реєстрації потрібно вказати електронну пошту, яка дозволена в Україні та ретельно перевірити правильність її написання. Після реєстрації на цю адресу надійде лист для активації доступу до системи. Вказана адреса буде логіном для входу до електронного кабінету в подальшому.

Успішна реєстрація в системі надає можливість увійти до електронного кабінету вступника на сайті vstup.edbo.gov.ua.

Після успішного входу до електронного кабінету вступника відкриється вікно, куди необхідно внести таку інформацію: контактний телефон;кольорову фотокартку вступника (3х4 см). Файл завантажується у форматі JPG (JPEG, PNG), максимальний розмір файлу – 1 Мб;додаток до документа про освіту;довідку для нарахування сільського коефіцієнта. Для вступників, що мають право на одержання сільського коефіцієнта, важливо завантажувати довідки про реєстрацію в селі, що відповідають визначеному зразку (Додаток №13 до Постанови КМУ від 2 березня 2016 р. № 207 «Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру»), оскільки в них не буде можливості видалити чи замінити таку довідку після подання електронної заяви.

Олена Володимирівна, мати вступника:

Ми обрали кременчуцький університет, адже в нього високі рейтинги. Є спеціальність, яка нам підходить і плата за навчання.

Андрій Пивовар, вступник:

Вступаю в цей університет, адже недалеко від дому. Подобається спеціальність, працювати з технікою.

Прийом документів триватиме по 23 липня включно. Приймальна комісія КрНУ працює і в суботу.

Нагадаємо, Кременчуцькі вступники можуть почати подавати заявки на вступ до ВНЗ

 

 

Майя Розмаринова

Марина Соловей

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися