
Запросшують для проходження практики.
Сьогодні Кременчуцький районний суд провів онлайн-зустріч зі студентами 4 курсу групи ПЗ-16-1 Кременчуцького національного університету ім. Михайла Остроградського. Про це повідомили на сторінці Кременчуцький районний суд Полтавської області у Фейсбуці.
«Даний захід проводиться з метою підвищення загального рівня правової культури та вдосконалення системи правової освіти, формування у студентів довіри та поваги до судової влади, ознайомлення учасників з практичними питаннями реалізації особою своїх прав у суді, а також побудови діалогу між судовою владою та суспільством задля покращення доступу до правосуддя», - йдеться у повідомленні.
Під час онлайн-зустрічі студенти ознайомились зі структурою, діяльністю та роботою суду. Студентам повідомили, що наразі суд працює в обмеженому режимі, працівники намагаються мінімізувати візити громадян до приміщення суду і радять учасникам судових процесів звертатися з заявами та іншими документами в електронній формі.
Керівник апарату суду Демиденко Ольга Петрівна зазначила, що Кременчуцький районний суд сприяє молодим спеціалістам та запросила для проходження практики.
Антоніна Озерна






























































