Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 21 Січня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Кременчуцький виконком відмовив «Полтаваобленерго» у встановленні підвищених тарифів на теплову енергію

 

20 квітня 2018 17:45

Наразі відносини міста та «Полтаваобленерго» бажають бути кращими.

Сьогодні на засіданні Кременчуцький виконком відмовив «Полтаваобленерго» у встановленні підвищених тарифів на теплову енергію її транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води для споживачів Кременчук від джерела Кременчуцької ТЕЦ.

Як заявив мер Кременчука Віталій Малецький, енергетикам відмовлено у зв’язку з відображенням у наданих розрахунках втрат теплоти в магістральних та розподільчих (квартальних) теплових мережах, що забезпечують тепловою енергією споживачів м. Кременчук від джерела Кременчуцької ТЕЦ, у розмірі, що перевищує нормативні відсотки від обсягу виробництва теплової енергії, заявленого в річному плані виробництва, транспортування та постачання теплової енергії «Полтаваобленерго» на 2018 рік, що не були підтверджені результатами випробування втрат теплоти в теплових мережах.

Також виконком рекомендував публічному акціонерному товариству «Полтаваобленерго»  та комунальному підприємству «Теплоенерго» провести  випробування для визначення втрат теплоти в теплових мережах, що забезпечують тепловою енергією споживачів м. Кременчук від джерела Кременчуцької ТЕЦ, згідно з вимогами п.3.1.1 КТМ 204 України 244-94 "Норми та вказівки по нормуванню витрат палива та теплової енергії на опалення житлових та громадських  споруд, а  також на господарсько - побутові потреби в Україні"впродовж трьох місяців з дати прийняття цього рішення.

Також мер заявив, що наразі відносини міста та «Полтаваобленерго» бажають бути кращими, а спілкування керівництва міста та енергокомпанії здійснюється, в основному, через месенджери.

 

Олег Булашев

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися