Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вторник, 26 Марта 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчук попереду у рейтингу навчальних закладів Полтавщини

 

28 августа 2018 11:15

Три навчальні заклади Кременчука в 10-ці рейтингу шкіл Полтавської області 2018 року.

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл Полтавської області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2018 року.

У якості вихідних даних для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати ЗНО, отримані випускниками шкіл у 2018 році.

Школи у таблиці розміщені за рейтинговим балом, що розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО, та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.

Детальніше про алгоритм розрахунку рейтингового балу дивіться за посиланням

Таким чином, три кременчуцьких навчальних заклади потрапили в 10-ку рейтингу. Всього в ньому 398 навчальні заклади Полтавської області.

Перше місце - у Полтавської обласної спеціалізованої школи-інтернату ІІ-ІІІ ст. з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С.Макаренка.

На четвертому - кременчуцький ліцей №4,а на 5-му - Кременчуцька спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 10 з поглибленим вивченням англійської мови.

Найгірші результати поміж рейтингу - у Професійно-технічного училища №26 (Кременчук), яке опинилось на 368 місці. А також Регіонального центру професійно-технічної освіти №1 м. Кременчука - відповідно 369 місце.

Нагадаємо, за результатами показників зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року, випускники навчальних закладів Кременчука посіли 5-те місце в загальному рейтингу.

 

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться