Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 7 Декабря 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчук рятують від наслідків негоди

 

21 января 2019 14:30

Компанія «МДЛ  Кременчук» разом з жителями міста закликає автовласників забезпечити проїзд снігоприбиральної техніки та дотримуватися правил паркування.

У зв'язку з випаданням великої кількості снігу, компанія «Місто для людей Кременчук» задіяла всі свої ресурси для прибирання свого житлового фонду. Для якнайшвидшого усунення наслідків негоди вживаються всі необхідні заходи . Про це повідомили в прес-службі компаніїї "Місто для людей".

З самого ранку і до цього часу для боротьби зі снігом були виведені двірники і снігоприбиральна техніка компанії. Всі сили компанії кинуті на прибирання території від снігу та криги.

Снігоприбиральна техніка та двірники працюють в посиленому режимі. Для забезпечення комфортного та безпечного пересування вулицями міста, в першу чергу, прибирають від снігу і оброблюють сольовим розчином і спеціальними реагентами зупинки громадського транспорту, двори і пішохідні зони.

Компанія «МДЛ  Кременчук» разом з жителями міста закликає автовласників забезпечити проїзд снігоприбиральної техніки та дотримуватися правил паркування. Якісне прибирання дворів – в інтересах усіх мешканців міста.

 «На даний час силами компанії ведеться  очищення прибудинкової території від наслідків негоди. Потім, щоб уникнути ожеледиці, тротуари будуть засипані піско-соляною сумішшю.

Працівники компанії роблять все можливе для того, щоб громадяни мали можливість  безпечно та комфортно  пересувалися вулицями нашого міста», - говорить директор компанії «Місто для людей Кременчук» Сергій Зінченко.

 

Про компанію "Місто для людей":

"Місто для людей" – найбільший постачальник послуг з управління житловою нерухомістю в Україні, що діє в Києві та 8 інших містах країни. Компанія належить до групи MDL, яка складається з більш ніж 10 компаній і управляє 12 млн. кв. житлової нерухомості. Крім того, як лідер ринку, що нараховує понад 2 500 різних фахівців, "Місто для людей" обслуговує понад 224000 клієнтів у більш ніж 4000 житлових будівлях. Компанія пропонує технічне обслуговування будівель, послуги з прибирання будинків і прилеглих територій, обслуговування енергетичних, теплових, водопровідних та пожежних систем, а також ремонт будинків та експлуатацію ліфтів.

 

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться