Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

«Кременчук» у запеклій боротьбі поступився «Донбасу» в п’ятій грі

17 октября 2020 15:00

16 жовтня в Кременчуці на арені «Айсберг» відбувся п'ятий поєдинок фіналу плей-офф УХЛ Паріматч між «Кременчук» та «Донбасом». Кременчужани в упорній боротьбі програли 2:3, та поступаються у серії до чотирьох пермог однієї з команд 2-3.

У п'ятому матчі серії, на відміну від ігор в Дружківці, команди були більш мотивовані і активні в своїх діях. Хокеїсти раз по раз обмінювалися небезпечними випадами, але надійна гра воротарів не дозволяла відкрити рахунок закинутих шайб.

Але все ж першими в цьому поєдинку закинули господарі майданчика - Дмитро Созонов прошив Іллю Андрюхова, оформивши своїй команді перевагу. На перерву команди пішли з рахунком 1:0 на користь «містян».

Відігралися донеччани тільки під кінець другої двадцятихвилинки і з точністю повторили сценарій перших двох матчів в Кременчуці. Спочатку Микита Буценко після відмінного пасу від Іллі Коренчуком добив шайбу в порожній кут воріт і зрівняв рахунок, а потім Андрій Сигарев вивів донеччан уперед.

Вже через чотири хвилини в третьому періоді Микита Буценко зробив дубль і збільшив перевагу «Донбасу» до двох шайб. Уже під кінець основного часу матчу «Кременчук» замінив голкіпера на шостого польового гравця і зміг відіграти одну шайбу після кидка Андрія Денискіна, потім зробили ще штурм воріт, але на більше у кременчужан не вистачило часу і матч закінчився перемогою «Донбасу» з рахунком 3:2.

Таким чином, «Донбас» повів у фінальній серії плей-оф 3-2, серія знову переїжджає в Дружківку, де 18-го жовтня о 18:30 відбудеться шостий матч. Пряма трансляція матчу буде доступна в ефірі телеканалу XSPORT.

«Кременчук» - «Донбас» 2:3 (1:0, 0:2, 1:1)

Рахунок в серії 2-3

Шайби: 1:0 Созонов (Леонов, Хришпенць), 13:22; 1:1 Буценко (Мільохін, Коренчук), 36:24; 1:2 Сигарев (Бірюков, Монс), 38:05; 1:3 Буценко (Коренчук), 44:08; 2:3 Денискін (Грицьких), 59:04.

Кременчук: Новицький (Гордюшин); Алексюк - Григорян, Хришпенць - Боєвих, Грицьких - Толстушко, Савицький - Варава; Киселев (К) - Серанов - Тютченко, Леонов - Пукс (А) - Созонов, Гриценко (А) - Волков - Чемерилов, Коробов - Дубінін - Денискін.

Донбас: Андрюхов (Дьяченко); Кутугін - Григор'єв, Кожевников - Кобелєв, Пангелов-Юлдашев - Журавльов; Монс - Туркін (А) - Казаковцев, Шишлянніков - Бірюков - Сигарьов, Мільохін - Буценко - Коренчук (А), Разумов - Захаров (К) - Костиков.