Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Середа, 21 Жовтня 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Після апеляційної скарги, чоловіка, який змусив кременчужан ходити сходами, відправлять за грати на 5 років 

 
 

 

20 мая 2019 08:00

Викрадав гальмівні котушки ліфтів.

Днями колегія суддів Судової палати з розгляду кримінальних справ Полтавського апеляційного суду за участі головуючого судді Корсун О.М. у відкритому судовому засіданні розглянула кримінальне провадження за апеляційною скаргою представника потерпілого директора Товариства з обмеженою відповідальністю Спеціального ремонтно-будівельного управління «Кременчукліфт» на вирок Автозаводського районного суду м. Кременчук Полтавської області від 26 липня 2016 року.

Про це йдеться в Єдиному реєстрі судових рішень.

Раніше судимого кременчужанина визнано винуватим та засуджено за ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України до покарання у виді 5 років позбавлення волі.

На підставі ст. 75 КК України чоловіка звільнено від відбування призначеного покарання з випробуванням з іспитовим строком на 3 роки з покладенням обовязків, передбачених п.п.1,2 ч.1 п.2 ч.2 ст.76 КК України.

Згідно вироку суду обвинувачуваний визнаний винуватим та засуджений за те, що він 10 березня 2016 року у вечірній час доби, діючи повторно, проник у приміщення ліфтової, розташованої на технічному поверсі другого під'їзду будинку № 51 на вулиці Небесної сотні у місті Кременчуці Полтавської області, звідки таємно викрав належне ТОВ Спеціалізоване ремонтно-будівельне управління «Кременчукліфт» майно: мідну гальмівну котушку МП-201 на суму 880 грн.

Він же повторно ще кілька разів викрадав мідні гальмівні котушки з різних ліфтових.

В апеляційній скарзі представник потерпілого, посилаючись на неправильне застосування закону України про кримінальну відповідальність та невідповідність призначеного покарання тяжкості кримінального правопорушення і особі обвинуваченого внаслідок м'якості, просить вирок суду скасувати в частині призначення обвинувачіваному покарання та ухвалити новий вирок, яким чоловіку призначити покарання за ч.3 ст. 185 КК України у виді 6 років позбавлення волі. Взяти зловмисника під варту негайно в залі суду.

Свої вимоги представник потерпілого мотивує тим, що судом не враховано, що обвинувачуваний після вчинення злочину не намагався відшкодувати потерпілим шкоду,тому щире каяття відсутнє; має дві судимості за корисливі злочини, не працював, а кошти здобував злочинним шляхом; вчинив 6 епізодів крадіжок; за наслідками вчинених злочинів, мешканці будинків не мали можливості користуватися ліфтами, що змінило їх звичний спосіб життя; до товариства постійно надходили скарги від жителів будинків; позицію представника потерпілого, який наполягав на реальному покаранні. Крім того апелянт також зазначає, що положення ст.75КК України щодо зловмисника застосовані неправильно, що призвело до м'якості призначеного йому покарання.

В результаті, колегія суддів ухвалила апеляційну скаргу представника потерпілого директора Товариства з обмеженою відповідальністю Спеціального ремонтно-будівельного управління «Кременчукліфт» задовольнити частково.

Вирок Автозаводського районного суду м. Кременчук Полтавської області від 26 липня 2016 року в частині звільнення від відбування призначеного покарання з випробуванням на підставі ст. 75 КК України - скасувати.

Призначити обвинувачуваному за ч. 3 ст.185КК України покарання у виді позбавлення волі строком 5 років.

Обвинувачуваного негайно взяти під варту у залі суду.

Строк відбування покарання обчислювати з моменту взяття його під варту.

В іншій частині вирок залишити без змін.

Вирок набирає законної сили з моменту його проголошення, може бути оскаржений у касаційному порядку безпосередньо до Касаційного кримінального суду Верховного Суду протягом трьох місяців з моменту проголошення, а засудженим, який перебуває під вартою, - в той же строк з дня вручення йому копії вироку безпосередньо до суду касаційної інстанції.

Нагадаємо, у будинку у Кременчуці невідомі підпалили ліфт

 

Антоніна Озерна

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися