Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 29 Января 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчужан «замагічили» без шахрайства

 

20 апреля 2019 16:50

«Головне - айфон випросити, друге завдання – чарівно зникнути разом із ним».

Літаючі столи, захоплююче мильне шоу, фокуси з м’ячами, голубами, кроликами, серветками, і навіть зі спідньою білизною – столичний театр «Тисячоліття» сьогодні порадував кременчуцьку публіку півторагодинною шоу-програмою «Корпорація Чудес». Публіка була переважно юна та у супроводі батьків. Тож і акцент майже усіх виступів направлявся на дивування дітлахів.

Смішний ведучий із ім’ям Ой між номерами проводив інтерактивні ігри із надувними кулями, кидаючи їх у зал.

Загадковий Містер Х надував мильні бульбашки, які згодом перетворювалися у справжні м’ячі, чаклував із напоями, які у повітрі тримали склянку, підіймав над підлогою важкий металевий стіл, тримаючи його за саму скатерть.

Другий актор – Добрий веселий Чарівник – їв, зажовуючи, серветки, а потім діставав їх з рота десятками метрів паперової тканини. Також грав із публікою на уважність з м’ячами, «забирав» зі штанів запрошеного на сцену спідню білизну. Все було жартома, тож під час усіх його вихідок діти реготали, адже фокуси були винахідливими та дотепними.

Малюки не встигали за грою його рук і були неначе загігіпнотизовані.

«Ось я взяв у глядача айфон (показав він на звичайний телефон). Фокуснику головне випросити якусь коштовну річ для фокусу, друге завдання – чарівно зникнути разом із ним», - жартував він. І продовжував чаклувати.

Тож зі звичайної повітряної кульки з’являвся кролик, із вух дітей летіли монети, із розірваних папірців виростати капелюхи. Зі всіма учасникам він розплачувався доларами, звісно, не справжніми, але охочих заробити і взяти участь у фокусах біля майстра збиралося все більше.  

Пізніше захоплення і овації викликало у присутніх космічне (мильне) шоу, у якому авторка номеру створювала всеможливі мильні фігури, огортала ними запрошених, запускала їх один у один. А наприкінці виступу до неї на сцену піднімалися бажаючі і їм вона майструвала незвичайні мильні зачіски прямо на волосся.

 

 Наприкінці шоу діти не хотіли покидати зал. Тим паче, стільки глядачів  стали учасниками Корпорації Чудес невеликої, але умілої команди молодих ілюзіоніств. «Тисячоліття» пообіцяли приїхати ще найближчим часом.

А до наступної зустрічі кожен із глядачів збереже згадку магії, яку, виявляється, можливо створити кмітливим розумом та умілими руками.

 

 

Ліна Романченко

фото автора

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться