Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 16 Жовтня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Кременчужанам розповіли, як можна навчатися за кордоном

 

26 вересня 2021 09:00

Кременчук приймає «Марафон Еразмус+ Молодь».

Кременчук став одним із шести міст України, в якому відбудеться «Марафон Еразмус+ Молодь». Для місцевої молоді організують інфопункт «Кременчуцькі ноти в європейській молодіжній симфонії».

 

Мета Марафону — познайомити молодих людей із можливостями програм ЄС: міжнародними тренінговими курсами, молодіжними обмінами, волонтерством, обмінятися передовим досвідом у молодіжній роботі та побудувати партнерську мережу.

Загалом, Марафон охопить шість міст України, де проведуть шість цікавих і корисних заходів про програми Erasmus+ Молодь і Європейський корпус солідарності.

Під час презентації у Кременчуці представили:

  • презентація «Можливості програми Еразмус+для української молоді»;
  • «швидкі побачення» з учасниками молодіжних обмінів;
  • Європейський корпус солідарності - як ведеться нашим волонтер(к)ам? Прямі включення з різних країн (Польща, Болгарія, Угорщина).
  • Написати лист - виграти квиток у Європу (Воркшоп з написання мотиваційного листа на участь у міжнародних програмах).

 

Довідково: Erasmus+ та Європейський корпус солідарності — це програми ЄС, завдяки яким українська молодь разом із ровесниками з усієї Європи може взяти участь у міжнародних обмінах, тренінгових курсах або поїхати волонтером за кордон.

«Марафон Еразмус+ Молодь» в Кременчуці організовує Інформаційний центр Erasmus+ Молодь та Європейський корпус солідарності в Україні у партнерстві з Національним Erasmus+ офісом в Україні та  ГО «Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб».

Інформаційний центр Erasmus+Молодь та Європейський корпус солідарності в Україні надає консультації та підтримку організаціям в Україні, сприяє поширенню кращих практик та налагодженню співпраці у реалізації проектів в рамках молодіжних програм ЄС. Інформаційний центр Erasmus+Молодь та Європейський корпус солідарності в Україні був створений ГО Center for Euroinitiatives за підтримки Ресурсного центру SALTO для країн Східної Європи та Кавказу (www.salto-youth.net).

 

Контакти: www.facebook.com/EPlus.Ukraine, info.Ukraine@salto-youth.net, +38 (050) 878-92-27, (м.Суми, Набережна р. Стрілки, 22)

 

Тетяна Красельникова за матеріалами Європейського клубу

 

 

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

 

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися