
Погодити присвоїння звання кременчужанці мають депутати Кременчуцької міської ради.
Відповідний проект рішення винесено на розгляд наступної сесії міськради.
Комісія щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» розглянула та одноголосно підтримала кандидатуру Юлії Стеценко для присвоєння їй почесного звання України «Мати-героїня».
Стеценко Ірина Юріївна – народилась 21 червня 1972 року в м. Кременчуці, Полтавської області. Має середню спеціальну освіту, закінчила Кунгурське педагогічне училище м. Кунгур, Пермського краю, Росія та отримала спеціальність вчителя початкових класів. На даний час не працює, отримує виплату допомоги по безробіттю. Одружена за гр. Стеценком Анатолієм Анатолійовичем. Гр. Стеценко Ірина Юріївна народила і виховала 6 дітей. За місцем проживання характеризується позитивно. Основні зусилля спрямовуються на утримання та виховання дітей. Взаємовідносини із сусідами доброзичливі. До кримінальної відповідальності не притягувалася, не знятої чи не погашеної судимості не має та в розшуку не перебуває. Діти мають базову освіту та продовжують навчання. З місць навчання та роботи всі діти характеризуються позитивно, добре навчаються, беруть активну участь у громадському житті класу, школи. Ввічливі, культурні, користуються повагою серед викладачів та учнів.
Довідка
відповідно до Указу Президента України від 29.06.2001 № 476/2001 «Про почесні звання України» почесне звання України «Мати-героїня» присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п'ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім'ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.
Свытлана Павленко





























































