15 червня 2020 08:50
Перегляди: ...

Всім треба їхати.
Кременчужани нарікають на переповнені маршрутки. Відповідне повідомлення опублікували в одній із соцмереж. Незважаючи на карантинні заходи, які регламентують обмеження перевезення пасажирів у громадському транспорті, пасажирів набирають понад норму.
«Чому не можна пустити на маршрути більше лакшери? Люди їдуть в забитій і задушливій лакшері, тим самим підвищуючи ризик поширення COVID-19. Або це вина водія?
Деякі люди забули, що необхідно надягати маску в громадському транспорті Результат пох…ма можна спостерігати за статистикою за останні 3 дні», - йдеться у повідомленні.
Ніка Назарова
Фото Х.Кременчук
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию




























































