Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 11 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчужани обурені: «монументи» 30-річної давності в дворах несуть загрозу їх дітям

 

27 мая 2019 11:05

«Такі майданчики в кожному дворі. Від цього нікуди».

У одній із кременчуцьких груп кременчужанка Валентина Демидова розмістила гнівний пост, який стосується дитячих майданчиків у дворах місцевих багатоповерхівок.

«Доки в Придніпровському парку на Roshen будується ще один дитячий майданчик, в одному з центральних районів 30-річної давності (а то і більше) стоять монументи. Інакше не назвати, адже гратися там собі дорожче! Всім би хліба і видовищ, а мене хвилює звичайний спальний район! Вибори виборами. Але жоден держслужбовець не підняв своєї дупи, щоб привести в порядок прямокутний квадратик на карті, - район і гине 32 садок по вул. Шевченка, 66/2 (у всякому разі зовні). Гойдалки без качель, ями на доріжках без доріг. Але ж тут безліч діток від 0 і старше! Хто може подбати про їх комфорт і безпеку? Щонайменше не завадило б замінити старе на нове», - написала кременчужанка.

Допис викликав шквал коментарів, не менш гнівних. Кременчужани стверджують, що це проблема не одного двору – цілого району. Адже із дитячими майданчиками плачевна ситуація в багатьох дворах.

«Район Гвардійської, у дворах так само ще і єдиний спортмайданчик, який обіцяв привести в порядок Шаповалов (біля колонки) правда, було це перед виборами», - написала Катерина Полевая.

«Так зараз парламентські вибори будуть ... зробить. Йому ж треба якось в ВР потрапити - зараз масово все почнуть швидко все ремонтувати і ставити таблички - від ім'я майбутнього депутата», - нагадує Юля Каспер.

«Такі майданчики в кожному дворі. Від цього нікуди. Тому як ніхто з влади не робить перепис всіх поганих дворових майданчиків. Я думаю вони і кількість не знають», - написав Сергей Серегин.

 

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться