Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 19 Січня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Кременчужани переймаються, що старі поштові скриньки можуть когось травмувати

 

7 червня 2019 10:00

До цього були лише обіцянки.

Поштові скриньки в під'їздах будинку №27 по проспекту Лесі Українки у Кременчуці знаходяться у вкрай незадовільному стані.

Про це на порталі Відкрите місто повідомив кременчужанин Микола Проценко

Департамент ЖКГ виконкому міської ради в минулому році на письмове звернення мешканців будинку повідомляв, що буде виконана заміна скриньок, але цього не відбулося. Терміново, для виключення травмування людей, необхідно провести їх заміну. Окрім цього, другий рік КГЖЕП Автозаводське після крадіжки урн для сміття біля під'їздів будинку не може встановити нові.

«Департамент ЖКГ виконкому міської ради в минулому році на письмове звернення мешканців будинку повідомляв, що буде виконана заміна скриньок, але цього не відбулося. Терміново, для виключення травмування людей, необхідно провести їх заміну», - написав чоловік.

Також кременчужанин стверджує, що, окрім цього, другий рік КГЖЕП Автозаводське після крадіжки урн для сміття біля під'їздів будинку не може встановити нові.

Чоловіку повідомили – звернення взяли у відпрацювання. Його направили на адресу департаменту ЖКГ, КГЖЕП Автозаводське  і в три керуючі компанії.

Та найцікавіше, що адреса, за якою проживає чоловік, вже внесена до списку будинків, в яких замінюватимуть поштові скриньки протягом цього року. Це видно із спецпроекту Кременчуцької газети «Знайди свою адресу». Чому чиновники відразу не повідомили про це людині, а почали свій «футбол» - не відомо.

 

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися