
У мережі з’явилися перші фото з поїздки.
Близько 60 кременчужан поїхали сьогодні зранку до Києва на «Марш за імпічмент». Фото з активістами перед поїздкою опублікував своїй сторінці у Фейсбуці кременчужанин Кирил Климчук.
Як повідомляють у ЗМІ, зокрема на сторінці «Рух Нових Сил», марш відбудеться сьогодні з 12.00 з парку Шевченка до Майдану Незалежності.
«Атака на НАБУ, зняття Соболєва, спроба незаконного арешту Саакашвілі, побиття людей на мирному протесті, політичні репресії, тотальна корупція, адмін ресурс, відсутність правоохоронних органів, наскрізь прогнила судова система, інфляція, безкарність - ось сумні реалії України сьогодення.
Тому ми будемо боротися. До кінця. До перемоги», - написано на сторінці запланованої події.
Нагадаємо, вперше Саакашвілі заарештували 5 грудня цього року.
8 грудня відбулось друге затримання, наразі його тримають в СБУ на Аскольдовому провулку.
Аріна Алініна





























































