Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 1 Июня 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчужани повернулись з двома перемогами з марш-параду духових оркестрів

 

7 мая 2018 08:15

Обидві перемоги в номінації "Навчальні заклади".

Вчора в Полтаві відбувся 38-й щорічний обласний конкурс – марш-парад духових оркестрів, на який з'їхалися колективи з усієї області.

Традиційно, для участі в марш-параді – огляді духових оркестрів з'їхалися колективи з усієї області. Цього року з сільських будинків культури та музичних шкіл, навчальних закладів та державних установ зібралися 28 оркестрів – учасників  заходу, пише poltava365.

З ранку всі оркестри пройшли парадною ходою ділянкою  вулиці Соборності, а також представили показові виступи. За програмою учасників уважно стежили сотні глядачів та поважне журі, яке складалося з представників громадськості, співробітників Полтавського обласного центру народної творчості та заслужених працівників культури.

Після обіду в гарячих дискусіях журі під головуванням директора Полтавського музичного училища ім. М. В. Лисенка Миколи Демченка нарешті визначили переможців та нагородили колективи дипломами і призами — устаткуванням для духових оркестрів.

В категорії Професійні колективи І місце посіли Муніципальний духовий оркестр м. Горішні Плавні та Муніципальний духовий оркестр "Полтава",  а ІІ місце журі присудило Духовому оркестру військової частини А3990.

В категорії Навчальні заклади:  І місце: Народний аматорський духовий оркестр "Роксолана" Кременчуцького педагогічного коледжу імені А. А. Макаренка, та оркестр Полтавського музичного училища ім. М. В. Лисенка, Заслужений аматорський духовий оркестр Полтавської музичної школи №1 ім. П. Майбороди.

ІІ місце: Духовий оркестр Зіньківської дитячої музичної школи, Духовий оркестр "Квітограй" Семенівської дитячої музичної школи.   

ІІІ місце: Народний аматорський духовий оркестр та ансамбль барабанщиць УМСА, Духовий оркестр "Медикус" Кременчуцького медичного коледжу ім. В. І. Литвиненка та Духовий оркестр Козельщинської дитячої музичної школи.

Визначено переможців серед сільських,  районних та міських закладів культури.

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться