Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
COVID-2019
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчужани проти обличчя міста в бур’янах


26 июня 2019 13:00

Депутат підтримав виборців.

Сьогодні, 26 червня, депутат Кременчуцької міської ради Олександр Плескун оприлюднив звернення, в якому підняв проблему мешканців Раківки щодо покосу трави на подвір'ях будинків.

«До мене, як депутата Кременчуцької міської ради, неодноразово звертаються мешканці мікрорайону Раківка стосовно вирішення питання покосу трави на подвір’ях будинків, а також неякісного прибирання прибудинкових територій (будинки №№ 44, 44А, 46 по вул. Правобережній, №№ 81, 91, 93 по вул. Республіканській). Кожного мого депутатського прийому, при особистих зустрічах з виборцями, ці питання є одними з найрозповсюдженіших скарг мешканців мого округу. Неодноразовими були також мої звернення до міської ради стосовно вирішення цих питань, але, зважаючи на численні та постійні звернення громадян, питання не вирішується», - йдеться у зверненні О.Плескуна.

Він нагадав, що послуги входять до тарифу з обслуговування будинків керуючою компанією ТОВ «Місто для людей», тарифи достатньо великі, але якість послуг їм не відповідає, відсутня реакція на скарги мешканців.

«Не виконання своєчасних заходів з покосу трави, серед яких є карантинні, призводить до їх розповсюдження, загострення та розвитку алергії у мешканців. Неприбрані подвір'я будинків – є обличчям міста, показником якості надання послуг керуючими компаніями», - зазначив депутат.

Тож в своєму запиті депутат вимагав найшвидшого вирішення всіх питань, піднятих у цьому запиті.

Колеги даний запит підтримали.

 

 

Світлана Павленко

 

                                                        

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться