Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 13 Августа 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчужани занепокоєні прогнившим пандусом біля будинку

 

15 января 2020 12:25

«Житлорембудсервіс» відповідає, що то не в їхній компетенції.

Повідомлення про проблему з'явилось на Всеукраїнському порталі «Відкрите місто» в категорії «Відсутність/неналежний стан пандусів на прибудинковій території».

Опублікував його кременчужанин Михайло Данільченко.

Він зазначив, що звертається на портал щодо питанням капітального ремонту пандусу 1-шого підїзду по вул. Гвардійській, 12.

Чоловік  процитував відповідь ТОВ «Житлорембудсервіс»: «04 червня 2018 року виконавчим комітетом Кременчуцької міської ради було прийнято рішення № 654 «Про затвердження конкурсної документації для проведення конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків у місті Кременчуці», яким було затверджено перелік послуг з управління багатоквартирних будинком, право на здійснення яких виборюється на конкурсних засадах.
10 липня 2018 року виконавчим комітетом Кременчуцької міської ради було проведено конкурс з призначення управителів багатоквартирного будинку у місті Кременчуці.
У відповідності до результату проведеного конкурсу виконавчим комітетом Кременчуцької міської ради було прийнято рішення № 839 від 13.07.2018 року «Про призначення управителів багатоквартирних будинків у місті Кременчуці», яким призначено ТОВ «Житлорембудсервіс» управителем будинку № 12 по вул. Гвардійській та в подальшому 18.07.2018 року укладено договір з управління багатоквартирним будинком на кожен із будинків окремо.
Порядок надання послуги та споживчі властивості передбачені договором «Про надання послуги з управління багатоквартирним будинком». Перелік складових послуг та ціна послуги з управління багатоквартирним будинком визначалась на підставі технічних характеристик будинку, які були зазначені в конкурсній документації для проведення конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків у м. Кременчуці.
У відповідності до конкурсної документації визначений вид робіт, а саме роботи з капітального ремонту пандусу при вході до під’їзду, не відносяться до робіт з поточного ремонту конструктивних елементів та не знаходяться в зоні відповідальності ТОВ «Житлорембудсервіс».

 

Кременчужанин занепокоєний станом прогнившого пандусу, тому й залишив повідомлення на портала «Відкрите місто».

Нагадаємо,Чи легко такими територіями у Кременчуці пересуватися інвалідам?

 До зауважень кременчуцького активіста про відсутність пандусів прислухалися, але не по всьому місту

 

 

Антоніна Озерна

Фото ілюстративне

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться