24 червня 2020 15:40
Перегляди: ...

Отримав адмінматеріали.
Сьогодні заявник поскаржився правоохоронцям, що працівник перебуває на робочому місці в нетверезому стані. Про це повідомили в прес-службі батальйону патрульної поліції Кременчука.
Прибувши на місце події, чоловіку було запропоновано пройти освідування на стан алкогольного сп'яніння. Результат — 3,19 проміле.
На громадянина складено адміністративний протокол за ч.1 ст.179 КУпАП (перебування на роботі в нетверезому стані).
Антоніна Озерна
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию





























































