Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Воскресенье, 29 Марта 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчужанин відібрав у п’яного велосипедиста транспорт


18 июня 2019 15:05

Рішення суду по справі.

Днями Крюківський районний суд Кременчука у відкритому судовому засіданні розглянув справу за  ч.2 ст.186 (Грабіж) Кримінального кодексу  України.

Про це йдеться в Єдиному реєстрі судових рішень.

Раніше судимий кременчужанин 24 березня 2019 року біля будинку №12 по вул. Миколаївській з корисливих мотивів, повторно відкрито викрав велосипед «Benetti», вартістю 4 тис 761 грн 60 коп.

Допитаний в судовому засіданні обвинувачений частково визнав свою вину у вчиненні злочину, в якому він обвинувачується. Він дав показання, що в кінці березня 2019 року коли йшов по вулиці, побачив велосипед, який лежав на землі, а поряд на відстані до 1 м знаходився чоловік в стані алкогольного сп`яніння. Чоловік взяв цей велосипед покататися, а потім продав його своєму знайомому. Обвинувачуваний вважав, що таємно заволодів велосипедом, оскільки його власник знаходився в такому стані сп`яніння, що не розумів вчинених ним дій.

Допитаний в судовому засіданні потерпілий дав показання, що в березні 2019 року їхав на своєму велосипеді по вулиці. За ним йшли два чоловіка. Коли потерпілий наїхав на перешкоду, то впав з велосипеда. При цьому велосипед фактично опинився на ньому. В цей момент підбіг обвинувачуваний, підняв велосипед, сів на нього та поїхав. Другий чоловік побіг в іншу сторону. Потерпілий почав бігти за викрадачем, кричати, щоб він віддав велосипед. Потерпілий визнав, що в той день вживав алкогольні напої, але при цьому він усвідомлював, що відбувається навколо, та активно реагував на вчинені злочинні дії. Повідомив, що матеріальна шкода йому повністю відшкодована. Просив суворо не карати обвинувачуваного.

Суд визнав обвинувачуваного винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.186 КК України, та призначити покарання позбавлення волі на строк 4 роки.

На підставі ст.75 КК України вирішили звільнити від відбування покарання з випробуванням на іспитовий строк 2 роки, поклавши на нього обов`язки відповідно до п.1, п.2 ч.1, п.2, п.4 ч.2 ст.76 КК України: періодично з`являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації; повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи або навчання; не виїжджати за межі України без погодження з уповноваженим органом з питань пробації; виконувати заходи, передбачені пробаційною програмою.

Вирок суду може бути оскаржений в апеляційному порядку до Полтавського апеляційного суду через Крюківський районний суд Кременчука Полтавської області у строк 30 днів з моменту його проголошення.

 

Антоніна Озерна

 

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться