12 червня 2017 08:25
Перегляди: ...

Чоловікові стало зле після вживання риби.
Медична допомога знадобилася вчора вдень 20-річному кремен чужанину. Чоловіка було госпіталізовано до реанімаційного відділення Третьої міськлікарні. Медики поставили пацієнту попередній діагноз - гостре харчове отруєння. Є підозра, що діагноз доведеться змінити на ботулізм.
Повідомлення про госпіталізацію кремен чужанина надійшло від чергової екстреної меддопомоги
Наразі 20-річний чоловік у важкому стані. За даними оперативних служб на сьогоднішній день відомо, що 10 червня госпіталізований вживав копчену рибу.
Ірина Андрєєва
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию




























































