Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 10 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчужанка отримала штраф за звідництво

 

30 июня 2020 15:20

Судові справи.

Днями суддя Крюківського районного суду Кременчука Олександр Маханьков розглянув у відкритому судовому засіданні кримінальне провадження про обвинувачення уродженки с.Подорожнє Світловодського району, з середньою освітою, не заміжньої, на утриманні дітей не маючої, не працюючої, раніше не судимої, у вчиненні злочину передбаченого ст.302 ч.1 КК України «Створення або утримання місць розпусти і звідництво».

Згідно з вироком суду, на початку листопада 2019 року жінка, маючи скрутне матеріальне становище, попрохала свою знайому безоплатно посприяти в організації зустрічей з раніше незнайомими чоловіками з метою надання послуг сексуального характеру за грошову плату, на що остання погодилась.

Так, 1 листопада 2019 року знайома обвинуваченої, в ході розмови з незнайомим чоловіком домовилася про звідництво останнього із жрицею кохання для вчинення розпусних дій, а саме - вступу в статевий зв`язок.

Цієї ж дати, приблизно о 19.00 жінка та чоловік зустрілися в центральній частині Кременчука.

Після чого вони вирушили до бані «Б» по вул. Хорольська, де чоловік мав вступити у сексуальні стосунки з жінкою.

Таким чином, жінка, без мети наживи, ігноруючи основні засади моральності у сфері статевих стосунків, сприяючи поширенню розпусти та аморальності в інтимних стосунках людей, вчинила звідництво для розпусти, що виявилося в організації зустрічі своєї подруги та чоловіка з метою сприяння добровільним сексуальним стосункам останніх за грошову плату.

Такі дії жінки органом досудового розслідування кваліфіковані за ч.1 ст. 302 КК України.

У ході досудового слідства між прокурором Кременчуцької місцевої прокуратури Полтавської області Замулко О.А. і обвинуваченою укладена угода про визнання винуватості. Згідно з угодою жінка беззаперечно визнала себе винуватою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 302 ч.1 КК України, а також сприяла розслідуванню кримінального провадження.

Сторонами узгоджено, що при затвердженні угоди жінці буде призначено покарання за ст. 302 ч.1 КК України, у виді штрафу розміром 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Обвинувачена погоджується на призначення узгодженого покарання.

Суддя угоду про визнання винуватості затвердив і визнав жінку винуватою за ст. 302 ч.1 КК України та призначити узгоджене покарання у виді штрафу в сумі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, тобто 850 /вісімсот п'ятдесят/ грн.

Вирок може бути оскаржений, з підстав, передбачених статтею 394 КПК України до Полтавського апеляційного суду через Крюківський районний суд м.Кременчука Полтавської області протягом 30 днів з дня його проголошення.

 

 

Клим Соколов 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться