«Кремінь» програв «Поліссю»

22 жовтня 2020 08:20

Гра відбулася у Житомирі.

Сьогодні, 21 жовтня, футболісти «Кременя» зустрілися з «Поліссям». Команди зіграли у Житомирі на стадіоні «Спартак Арена» зі штучним покриттям.

У цьому матчі за «Кремінь» дебютував третій легіонер з Бразилії — Жонатан, який тепер гратиме під номером 12.

«Полісся» - «Кремінь» - 2:0 (1:0)

Голи: Гавриленко 45+2, Галенко 57

«Полісся»: Яшков, Жук, Швець, Прокопчук, Власюк, Гавриленко, Даудов (Савошко 67), Ковальов (Тимошенко 82), Понєдєльнік (Галенков 90+2), Трояновський (Повалій 74), Галенко (Тарануха 90). Запасні: Маханьков, Шевченко, Притиковський, Чернецький, Кузнєцов, Сільченко, Бринько. Головний тренер: Сергій Шищенко

«Кремінь»: Олійник, Мягков, Головко, Бородай, Чеботаєв (Мурашов 67), Зубков, Ліма (Геловані 46), Білоус (Бичков 46), Островський (Фернандо 46, Галата 78), Сорокін, Куліш. Запасні: Данкович, Кривенко. Головний тренер: Олександр Головко

У першому таймі моменти були як в однієї так і іншої команди. Зубков відчайдушно вистрибував й намагався замкнути удар, проте кременчужанам не вдалося відкрити рахунок. За хвилину Понєдєльнік віддав пас у штрафну на Трояновського, який всі шанси забити, проте Сергій Білоус був першим на м'ячі та встиг перевести на кутовий. Максим Гавриленко прям з кутового відправив шикарний гол у дальній кут воріт голкіпера «Кременя». Таким чином господарі забили гол у «роздягальню».

Після перерви тренерський штаб провів ряд замін, щоб освіжити гру. Ні господарі ні гості не зупинялися й продовжували атакувати. У «Полісся» Галенко з лівого флангу пробивав у ворота «Кременя». Якщо у першому випадку кременчужан врятувала стійка, то після передачі Трояновського Ярославу вдалося збільшити відрив у матчі - 2:0.

«Кремінь» до останньої хвилини намагався змінити ситуацію. Наприкінці матчу хороші моменти були і в Дениса Галати й Олександра Головка, проте забити бодай один гол кременчужанам не вдалося. «Кремінь» продовжив серію невдач до 4-х ігор, а «Полісся» зберіг статус команди, яка у цьому сезоні пропустила найменшу кількість голів.

Наступний матч «Кремінь» зіграє вдома проти «ВПК-Агро». Матч відбудеться на стадіоні «Кремінь-Арена» о 15.00. Матч відбудеться без глядачів.

За матеріалами офіційного сайту ХК «Кремінь»

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію