Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 8 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчуцький прокурор Кривонос: крадіжки в районі – це 80% злочинів, що реєструються

 

7 марта 2018 15:15

Прокурор каже, що кількість викликів поліції – збільшується, проте рівень загальної злочинності – знизився.

Сьогодні на сесії Кременчуцької райради інформував про роботу Кременчуцької місцевої прокуратури прокурор Руслан Кривонос.  

На початку виступу він, як справжній чоловік, привітав усіх жінок з 8 Березня, а потім почав промову, однак депутати заявили. Що вже знайомі з нею і почали задавати питання.

Перше стосувалося вирубки дубів у заказнику «Білецьківські плавні». Р.Кривонос відповів, що ця справа ще розслідується і поки він не може назвати винних.

Інші питання стосувалися крадіжок у районі і на дачах.

«Крадіжки в районі – це 80% злочинів, що реєструються. Розслідування тривають, може не так вдало, як вам би хотілося»,- каже пан прокурор.

Вже після того, як він зійшов з трибуни, Р.Кривонос поділився статистичними даними свого звіту з Кременчуцькою газетою.

Так, у 2017 році до чергової частини Кременчуцького районного відділення поліції надійшло 5 817 заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події, що на 12,12% більше, ніж за аналогічний період 2016 року (5 188).

До ЄРДР внесено відомості про вчинення 1 226 кримінальних правопорушень (проти 1 334 у 2016 році).

Рівень загальної злочинності у розрахунку на 10 тисяч населення знизився на 8,6% ( із 337,2 до 308,2).

Зменшилася на 24,5 % (з 411 до 310) кількість зареєстрованих тяжких та особливо тяжких злочинів загальнокримінальної спрямованості.

Найбільш небезпечною категорією злочинних діянь, що посягають на життя та здоров’я громадян, є злочини проти особи, насамперед, умисні вбивства та тяжкі тілесні ушкодження.

Так, упродовж дванадцяти місяців 2017 року на території обслуговування  зареєстровано та розкрито 4 факти навмисних вбивств та один факт спричинення тяжких тілесних ушкоджень.

Скоєнню цього виду кримінальних правопорушень частіше всього сприяють раніше виниклі конфлікти, чи інші неприязні відносини.

Задокументовано 43 факти, що пов’язані з незаконним обігом наркотичних засобів, прекурсорів та їх аналогів (2016р. – 24), з яких 4 злочини пов'язані зі збутом (2016р. – 0).

Також, протягом звітного періоду 2017 року Кременчуцькою місцевою прокуратурою до суду скеровано 5 обвинувальних актів у провадженнях з ознаками корупції зі збитками понад 5 млн. грн., з яких більше половини відшкодовано.

Не залишається поза увагою й протидія адміністративним правопорушенням, пов’язаним з корупцією.

За матеріалами Кременчуцької місцевої прокуратури, Управлінням захисту економіки в Полтавській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України, складено 11 протоколів про вчинення правопорушень, пов’язаних із корупцією за результатами розгляду яких до винних осіб застосоване адміністративне стягнення у вигляді штрафу.

Також, за результатами опрацювання Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, внесено 31 подання за порушення вимог антикорупційного законодавства, з них — 28 за порушення вимог фінансового контролю. До дисциплінарної відповідальності притягнуто 12 осіб, серед яких 2 поліцейських, 8 осіб займають посади в органах державного контролю, 1 працівник комунального підприємства міста, 1 особа займала посаду в установі виконання покарань, за іншими фактами тривають службові розслідування.

У 2017 році до Кременчуцької місцевої прокуратури від фізичних та юридичних осіб надійшло 2044 звернення, у тому числі 1 від народного депутата України. У більшості з них порушувалися питання стану досудового розслідування у кримінальних провадженнях. На особистих прийомах у прокурорів побувало 584 громадян, з яких 121 особисто прийнято керівником.

 

Олег Булашев 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться